Arama sonuçları: *

1. KadrN

EKRAN KARTI CORE CLOCK HIZI YAVAŞLADI

Hocam şu anda cihaza DDU programıyla sıfırladım ve yeniden kurdum olmadı. Sonrasında ekran kartını tamamen çıkardım ve taktım yüke binince standart değerlerine dönüyor ilgin için teşekkür ederim. Düzenliyorum 1100 civarlarına çıktı sadece. Dün yeni bir güncelleme geldi, sebebin bu olmasını...
  2. KadrN

tam kullanımını araştırmam lazım da, hocam boştayken arada 700 civarlarına ve üstüne saniyelik çıkıyor daha sonra düşüyor. Yük altında ise dediğim gibi sabit 470 civarlarında kalıyor. Çok saçma :D
  3. KadrN

oc ayarlarını yapıp atayım ancak bir değişim olmadı (yok hocam 470-670 küsür civarlarında geziyor.)
  4. KadrN

Zaten o şekilde, kartın fanı dönmüyordu bende temizledim ve yağladım şu anda sıkıntı yok ancak kartın çekirdek hızı düşmüş, bellek hızı sabit şu an.
  5. KadrN

Gelişme yok.
  6. KadrN

Gençler selamlar, daha yeni ekran kartımın fan temizliğini yaptım ve taktım, cihaz çalışıyor ama büyük bir sorun var. Kartın Core Clock hızı oldukça yavaş, Afterburner ile kontrol ettiğimde stok hızında çalışmıyor, bir iki oyun denedim ve yüzde 70 civarlarında performans kaybı yaşadım. Bunun...
Top Bottom