Arama sonuçları: *

1. K

Çözüldü✓ bilgisayar düştü donuyor acil yardım

Sieub Sorun büyük ihtimalle ssd mld marka almıştım keşke iyi bişi alsaydım HDD taktım bilgisayara 1.30 saat oldu sıkıntı çıkmadı
  2. K

Yok maalesef ama galiba işlemci de sıkıntı fanı kamyon gibi çalışıyor bi ara başka fan takıp deneyeceğim ama benim ilk ryzen deneyimim olduğu için böyle de çalışıyor olabilir gerçi 1673305229 Belli bir sürede kapanması büyük ihtimalle işlemci ile alakalı olduğunu göstermez mi
  3. K

Anladım sağolun müsait bir zamanda denerim
  4. K

HDD de yoktu içinde var bu sıkıntı da hayırlısı bakalım yakında belli olur
  5. K

Anladım baya beni uğraştıracak gibi 😔 teşekkürler 1673302933 Peki düşmeye bağlı bişi değilse neden olabilir ssd sıfır
  6. K

Ettim yerinde darbe power in sol alt köşesinden aldı orası baya yamuldu acaba power ile ilgili olabilir mi
  7. K

Yani nereden sıkıntı olabilir acaba anakart da kırık çatlak da yok flaş ile iyice baktim aklıma başka bişi gelmiyor yani işlemci olsaydı görüntü alamazdim büyük ihtimalle ekran zaten birde Windows u düştükten sonra attık orda da dondu ekran kartını değiştirince düzeldi gibi olunca ellemedkm...
  8. K

merhabalar.Bilgisayarim düştü kasayla beraber omuz yüksekliğinden camı kırıldı başka sorun görünmüyor düştükten sonra mld m2 ssd aldım ama sürekli donuyor Windows uptade yapamıyorum o da bozuluyor acaba ssd ile alakalı mı yoksa darbe ile alakalı mı ? Yoksa yazılımsal bir sorun olabilir mi...
  9. K

Çözüldü✓ GT 730 4gb düşük performans

Evet 1619803162 Yok değil baktım 1619803272 Ikinci el aldım rx 580 yeşil ekran vermeye başlamıştı 1 2 ay sonra onu ikinci el olarak sattım satarken adam 1 saate yakın furkmark testi yaptı sıkıntı çıkmadı yani ikinci elde sağlam olup olmadığını nasıl anlayabilirdim ki 1619803384 Aldığıma o...
  10. K

Çözüldü✓ GT 730 4gb düşük performans

Dün sıfır MSI GT 730 4 GB DDR3 ekran kartı aldım internette game test de baktığım da performansı iyidi ama bende vasat ötesi cs go her şey en düşükte yapılabilecek herşeyi yaptım Windows ayarları da dahil 40 FPS yi geçmiyor ve çok fazla drop FPS yapıyor aynı şekilde rocket league de de aynısı...
Top Bottom