Arama sonuçları: *

1. K

Bu Sistemde Bu FPS değeri normal mi?

81 derece cpu...
  2. K

(ACİL) PC ye ice tea döküldü bir şey olur mu?

Sen yinede ne olur ne olmaz bi kaç saatini ayır içini iyice temizle. Sonra sıkıntı çıkartmasın.
  3. K

sistem gereksinimleri oyunu karşılıyor fakat oyun kasıyor

Hmmm bilgisayarı 2. el mi aldın dostum.
  4. K

sistem gereksinimleri oyunu karşılıyor fakat oyun kasıyor

Bunun gibi bir şey banada olmuştu. Sistem karşılıyordu fakat sürekli donma oluyordu. Sonra SSD yi değiştirdik düzeldi neyseki. SSD ne kadar süredir aktif olarak kullanılıyor belki değişmen gerekebilir.
  5. K

Ekran kartım düşük performans veriyor.

Arkadaşında m2 ssd varsa arayı bu açıyor olabilir.
  6. K

Ama burda gaming x daha soğuk çalışacağı için daha iyi frekans değerleri sunar. Bu sayede daha iyi fps ler verir.
  7. K

SSD mi yoksa hdd mi kullanıyorsun?
  8. K

Abdullah abinin" yeni sistem alındığında yapılması gerekenler" videosunu izle. Bide biostan ram hızını arttırdın mı? Yani Profil1'e çektin mi?
  9. K

Bu arada arkadaşının diğer donanımları da daha iyi olabilir. Ondan fps farkı açılmış olabilir. 1607456374 Yani çokta fark etmez zaten insanların çoğunluğu cs yi ultrada açıp bütün gün oynamaz. Dediğim gibi arkadaşının diğer donanımları daha iyi olabilir.
  10. K

inno3d modeli biraz daha altta kalıyor. Gaming X modeli en tepe modellerden biri ve daha iyi bir soğutması olduğu için daha iyi sonuçlar vermesi doğal. Çok düşük derken ne kadar düşük?
  11. K

R9 3900x RX 5700 XT VS İ5 10600K Rtx 2080 Tİ

2080 ti r9 3900x bence istemezsen 2080 ti olan.
Top Bottom