Arama sonuçları: *

1. Melih Gülhan

nvidia shadowplay kayıtları

Shadowplay ile kayıt aldığımda discord sesleri de kayıt oluyor onu kapatmanın bir yolu var mı ? Kendi mikrofonumun sesi değil odadaki kişilerin seslerini kapatmak istişyorum kendi mikrofonum kapalı zaten sadece oyunun sesi gelsin istiyorum.
  2. Melih Gülhan

80-90 fps lerden 30 a düşüp sabitlemesi

denedim olmuyor ama 1616079460 evet sıcaklık 80-85 civarı oluyor max
  3. Melih Gülhan

80-90 fps lerden 30 a düşüp sabitlemesi

selam dostlar forza horizon 4 benchmark testinde ultra da rahatça 80-90 fps lerde iken benchmarkın biyerinden sonra bir anda drop yiyip 30 fps sabitliyor daha da çıkmıyor fps sınırlandırmamı var anlayamadım ne ayar yaptıysam 30 dan çıakrtmıyor fps'i bir çare varmıdır acaba test edilen pc asus...
  4. Melih Gülhan

DS4 gamepad çalışıyor mu ?

Dostlar PC'de kullanmak için bir gamepad almak istiyorum (Masaüstü PC). Dualshock 4 almayı uygun gördüm ve bir program yardımıyla kablolu şekilde PC'de kullanılabiliyormuş. Kablosuz kullanım için Bluetooth adaptörü alsam işe yarar mı ? Başka gamepad öneriniz varsa söyleyebilisiniz.
  5. Melih Gülhan

sıvı soğutma sesi

aynen o ürün normal diyosan okey sağolasın
  6. Melih Gülhan

sıvı soğutma sesi

Dostlar bu ses pompadan falan mı geliyor ilk defa kullanıyorum sıvı soğutma normal mi ? Çok az ve kalın bir motor sesi gibi arada artıp düşüyor. 6. - 7. saniyelerde net duyuluyor 1593272437 bu arada soğutmasında bir problem yok
  7. Melih Gülhan

Bıos m2 yi görmüyor

Diğer slotta çalıştı 1593269049 Şimdi tekrar eskisine taktım gene oldu remazsızlık olmuş heralde sağolasın
  8. Melih Gülhan

Bıos m2 yi görmüyor

1 saat önce çalışıyordu zaten daha yeni ssd başka pc de deneme şansım yok suan acaba bıosta orayı açmam gereken falan bir yer mi barda bilmiyorum 1593267395 Doğru taktığımdan eminim 1 saat öncesine gözüküyordu windows falan açolıyordu
  9. Melih Gülhan

Bıos m2 yi görmüyor

her şey kesin takılı baktım normal sadler gözüküyor ama onlarda win kurulu değil m2 de gözükmüyor ondan açılmıyor 1593267147 Knk sorun m2de kurulunolan windowsun m2 yi görmediği için açılmaması
  10. Melih Gülhan

Bıos m2 yi görmüyor

Dostlar daha sabah açılan pc suan açılmıyor sorunda m2 yi görmemesi dün format attım ve m2 daha 1-2 kullanıldı windows dışında bir şey yüklü değildi nasıl düzeltirim bu durumu anakart asus prime x570 pro 2ssd gözüküyor ama m2ssd gözükmüyor 1593266920 Bıos güncel
  11. Melih Gülhan

fan dönüyor ama rgb çalışmıyor

Dostlar MSI MAG FORGE 100R kasasının öndeki 2 fanı çalışıyor ama rgb ışıklandırılması çalışmıyor anakart asus prime x570 pro bağlantıları nereye yapılacak tam olarak yanlış yaptıysam bakayım bir yol gösterebilrmisiniz ?
Top Bottom