Arama sonuçları: *

1. M

Çözüldü✓ HP VİCTUS 16 D1042 Leptopumda Type-c Kulaklığı görmüyor!

Agalar kulaklıktan ses gelmesini çözdümde şimdide mikrofonu görüyor fakat mikrofondan sesim gitmiyor bunu nasıl çözerim. giriş ses düzeyide yükselmiyor 0 da takılı kaldı
  2. M

valla çıldırmıştım en sonunda type c yi usb dönüştürücü yada direkt başak bi type c kulaklık alcaktım baktım evde type c portunu usb yapan şeyden var gittim kulak üstünü taktım type c ye usb dönüştürerek sonra çalışınca anladımki driverden biraz araştırınca easyt driver diye bişe buldum indirdim...
  3. M

beyler sorunumu çözdüm. -windows update işeyaramadı . -hp support işe yaramadı. -driver easy pro key bulamadım. +En sonunda steamden driver bosteri kütüphaneme ekledim ve 57 tl ye pro aldım dlc . +sonra gittim sadice sesle ilgili şeyleri yüklettim ve artık leptopum kulaklığı görüyor :) +Bu...
  4. M

sürücüleri güncel gösteriyor ama yinede type c den kulaklık takıyorum mikrofon görünüyor kulaklık görünmüyor.
  5. M

hp victus d1042nt https://www.epey.com/laptop/hp-victus-16-d1042nt-68p27ea.html leptopuna sahibim . daha alalı 2 ay olmadı. Evde s20fe telefonunda kullandığım orjinal samsung type-c kulaklığım var kulaklığı leptopumun type-c girişine takıyorum kulaklığın mikrofonunu ve hoporlorünü type c...
Top Bottom