Arama sonuçları: *

1. Metehan1246

Bilgisayarım Açılmıyor

Bi ayar yapmışlar psu değişimi yok
  2. Metehan1246

Bilgisayarım Açılmıyor

Bendede olmuştu bu durum servise gönderdim. Sorun psu ile ilgiliymiş bi kaç ayar yapmışlar gönderdiler
  3. Metehan1246

Masaüstü ikonlarım böyle oldu bir video izleyerek yaptım bu sefer böyle oldu

Bendede bi kere böyle bir durum olmuştu ben çaresizce pc yi geri yükle kısmından başka bir tarihe döndürmüştüm
  4. Metehan1246

Youtube da çıkan valorant reklamını kaldırabilirmiyim

Reklam engelleyici kullanıyorum zaten. O yüzden bu reklamdan başka hiç bir reklam çıkmıyor 1622975500 Google Chrome kullanıyorum
  5. Metehan1246

Youtube da çıkan valorant reklamını kaldırabilirmiyim

Tel de valorant reklamı çıktığında şarkılı felen çıkıyo ama pc de bu reklam çıkıyor üstüne üstlük reklamı göstermeden bi 10 saniye felen video ekranı siyah ekran veriyor ondan sonra reklam çıkıyor. Bu bi virüs felenmi ve kaldırabilirmiyim
  6. Metehan1246

Windows Defender \Device\HarddiskVolume3 ile ilgili sürekli bildirim veriyor

Windows Defender \Device\HarddiskVolume3 ile ilgili sürekli bildirim veriyor. Yetkisizdeğişiklikler engellendi yazıyor bu virüsmüdür
  7. Metehan1246

Ekran Kartına Nasıl Yük Bindiririm?

Bende bu şekil düşünüyorum
  8. Metehan1246

Pc boot ekranına kadar açılıyor tam windows açılıcakken sinyal yok yazısı geliyo

Pc boot ekranına kadar açılıyor tam windows açılıcakken sinyal yok yazısı geliyor 1-2 dakika sonra pc resetleniyor ve açılıyor. Bu windowslamı ilgilidir?
  9. Metehan1246

Anakartımda statik elektrik oluşumunu nasıl engellerim

Ben normal beyaz 6lı priz kullanıyorum. Binbirçeşit gibi bir yerden aldım ki büyük bir ihtimalle çin malı. İnternettki akım korumalı prizlerden alırsam statik elektriği engelleyebilirmiyim
  10. Metehan1246

Molex girişli RGB fanları nasıl kontrol edebilirim

Ama ARGB fanlar gibi her modda oluyor bunun bir aparatı vs. yokmudur
  11. Metehan1246

Molex girişli RGB fanları nasıl kontrol edebilirim

Bende 2 tane molex girişli 12cm fan var. Bunlar kendi kendine sürekli mod değiştiriyor ve her renk oluyor fakat ben bunları kontrol edemiyorum kafasına göre sürekli mod eğiştiriyor. Ben bunları nasıl kontrol edebilrim bunlar için apart vs. varmıdır
  12. Metehan1246

Sistemin statik elektrik alması anakartlamı ilgili PSU ilemi ilgili

Sistemin statik elektrik alması anakartlamı, PSU ilemi ilgili yoksa prizi değiştirirsem sorun kalkarmı
  13. Metehan1246

bilgisayar 5 6 saat kapalı kaldığında windows ekranı gelmiyor

Monitörle ilgili demişsiniz. Eski monitörünüzde dönüştürücümü kullanıyordunuz acaba aynı sorun bendede var
  14. Metehan1246

Windows ekranı gelmeden önce uykuya geçme sorunu

Bu sorun her zaman olmuyor mesela ben bu videoyu çekmek için biraz uğraştım. Bazen windows gelmeden önce ekran gidiyor 3-4 saniye sonra windows geliyor. Ama videoda gözüktüğü gibi sonradan pc resetliyor kendini sonra sorunsuz bir şekilde windows açılıp ekran geliyor. Dönüştürücü kullanıyorum...
  15. Metehan1246

Msi gt 730 4gb 128 bit and i3 - 2120 uyumu ?

O kartı alma sakın ben 3 yıl zorunlu kullandım aşırı kötü, kötünün kötüsü bir kart. Uzak dur o karttan of fiyata Gtx 760 al.
  16. Metehan1246

Ara sıra Windows ekranı gelmeden önce uyku moduna geçme sorunu

Bu sorun sürekli olan bir sorun değil. Videodaki gibi Tam windows ekranı gelmeden önce uyku moduna geçiyor yazısı geliyor ve 2 dk sonra felen reset atılıyo pc açılıyo. Monitörüm VGA olduğu için mecbur dönüştürücü kullanıyorum acaba güçlemi ilgili yoksa dönüştürücü ilemi ilgili 1615490738 Bir...
  17. Metehan1246

Bilgisayar bazen başlatıldığında monitörde sinyal yok yazısı geliyor ve 2 dk son

Bu hata her zaman olmuyor. 5-6 başlatmada bir oluyor. 2 dk sinyal yok yazısı geliyor sonra pc reset atıyo ekran geliyor. Dönüştürücü kullanıyorum
Top Bottom