Arama sonuçları: *

1. M

Ekran kartının fanının çalışmaması

psu dan dolayımı acaba
  2. M

pc nin bir anda donması ve monitör kapandı ve açılmadı ?

şu sorun bende sürekli var bendede twitche girince oluyor hala çözemedim
  3. M

Ekran kartının fanının çalışmaması

Ekran kartının fanı gördüğüm kadarıyla çalışmıyor. Oyunda farketmedim ama gündelik kullanımda çalışmıyor normal mi . Bide arada bir twitche girince ekran gidiyor res atınca geliyor ekran, bunla alakalı olabilir mi
  4. M

Aygıt Sürücüsü sorunu

Bu işaretli aygıtların İşlevi ve Önemi nedir
  5. M

Çözüldü✓ MONİTÖR ANİDEN GİDİYOR

çok teşekkür ederim
  6. M

nasıl yaptın
  7. M

aynı sorunu 1 haftadır bende yaşıyorum BurnInTest programıyla 3d graphics arızası buldum fakat çözümü hala bulamadım. sorununuz çözüldümü ?
  8. M

Aniden kapanma arızası

bilgisayar bi anda donup ekran gidiyor. bilgisayar çalışıyor fakat hiç bi işlem yapılmıyor. ekran kartı arızası olabilir mi? rx550 4 gb , ryzen 3 3100, 8 gb ram , 500 gb ssd
  9. M

3D Graphics arızası ...

resim yüklenmemiş galiba
  10. M

3D Graphics arızası ...

Bilgisayar aniden kapandıktan sonra tarama yaptım ve bu arıza çıktı tam olarak ne oluyor ?
  11. M

Bilgisayarım aniden kapandı

bilgisayarı tekrar çalıştırdım ve bu arızayı buldum bundan kaynaklanıyor olabilir mi
  12. M

power boost 500
  13. M

sadece ekran kartı fanlar felan hep gitti
  14. M

bilgisayar bi anda kapandı ekran kartının ışığı yanıyor fakat güç tuşuna bastığım halde açılmıyor ne olmuş olabilir
  15. M

bilgisayar açılırken scanning and repairing drive C

elektrik kesintisi arada oluyor fakat bu sorun biosu sıfırladıktan sonra olmaya başladı
  16. M

bilgisayar açılırken scanning and repairing drive C

bilgisayar açılırken scanning and repairing drive C yazıyor ve 10 dan geri sayıyor biosu sıfırladıktan sonra oldu bunun çözümü nedir ? 8 gb ram kingston A2000 500 gb ssd var
  17. M

Bios usb device sorunu

beyler kulaklığın ışığını PC kapanınca kapansın diye youtubeden izleyerek biostan usb device disable yaptım fakat klavye mouse hep gitti klavye gittiği için tekrar biosuda açamıyorum ne yapacam
  18. M

bios usb device kapatma

beyler kulaklığın ışığını PC kapanınca kapansın diye youtubeden izleyerek biostan usb device disable yaptım fakat kaleye mouse hep gitti klavye gittiği için tekrar biosuda açamıyorum ne yapacam
  19. M

Biostan usb device kapatma

beyler kulaklığın ışığını pc kapanınca kapansın diye youtubeden izleyerek biostan usb device disable yaptım fakat kaleye mouse hep gitti klavye gittiği için tekrar biosuda açamıyorum ne yapacam
Top Bottom