Arama sonuçları: *

1. MustafaArıyer

Pc başlamıyor yeniden başliyor görüntü klavye yok

Beyler inşallah program hatalılıdır şöyle yazıyor simdi ; diskiniz iyi ama 1568 tane sectör bulunmaktadır diyor
  2. MustafaArıyer

Anlamadım gitti dün birden pc yavaslamaya başladı taramaya soktum başka pcde 12 tane bad sector var diyor bugün tekrar denedim 188 tane sector var diyor allaha allah neden oluyor bu bad sectorler anlamadım durduk yere oluşuyor
  3. MustafaArıyer

Maalesef kardeşim çalışırken ellemiş sürttürmüş harddiski 🤭 bi harddiskim iyi diyordum ondanda oldum
  4. MustafaArıyer

Silgi ile sildim yer değistirirken inş harddiske bişi olmamıştır
  5. MustafaArıyer

Dün pcyi kapattığımda inanılmaz bir yavaşlık vardı kapattım sabah daha beter yavaşlamış şimdi yeniden baslat yaptım görüntu gelmiyor yeniden başlayıp duruyor harddiski çıkardın ekran ksrtı yok zaten ramin yerini degiştirdim hala bir tık yok
  6. MustafaArıyer

45 dk zula oynadıkdan sonra ekran gidiyor

benim eski notebookdada olmuştu sonra sistem çöp biran önce notebookcuya git neresi arızalı öğren
  7. MustafaArıyer

Bu Darboğaz mı ?

işlemcin darboğaz var bu site üzerinden bakabilirsin
  8. MustafaArıyer

Windows güncellemelerini yapmalı mıyım ?

valla yükselttim çok iğrenç oldu kasıyor 1909 bu kadar kasmıyordu 2004 düşük sistemli bilgisayar için berbat yüklemeyin
  9. MustafaArıyer

arıza programı onerisi

test kartları var onları deneyebilirsin bazı anakartların üzerinde dahili olarak var
  10. MustafaArıyer

YARDIM LÜTFEN SES GELMİYOR

hoparlörün bass düşür tizi yükselt tizde cızırtı varsa sorun elektrik tesisatında 1591781870 aynı sorun bendede var bassı kapatıyorum cızırtı gidiyor
  11. MustafaArıyer

başka cihazlarda yok sade hoparlörlerde mi var?
  12. MustafaArıyer

aynı fişteki cihazları çıkar sade bilgisayar kalsın bide öyle dene oda olmadı kulağında kulaklık varken kasanın demir olan kısmına elini koy cızırtı geçicek mi bak
  13. MustafaArıyer

O cızırtı sorunu çoğu kişide var o elektrik tesisatı ile alakalı topraklama olmayınca evde böyle cızırtı oluyor
  14. MustafaArıyer

r5 1600af rtx2060 darboğaz yapar mı

%4lük bir darboğaz var oda önemli değil pek
Top Bottom