Arama sonuçları: *

1. M

Msi anakart bios guncelleme

Yanlış biosu indirdigim icin olmuyormus sorunum cozuldu kanka tesekkurler👍🏻
  2. M

Darboğaz var mı değerler normal midir

Ryzen 5 5600x msi gaming x trio 3060 ti bu degerler normal mi ?
  3. M

Geciyorum ama yine gorunmuyor
  4. M

Msi b550 m pro vdh wifi anakart kullaniyorum bios guncellemesi yapmak icin usb ye attim ancak usb nin icindeki bios dosyasi bios ekraninda cikmiyor
  5. M

Ekran kartı bu kasaya sığar mı

Hocam bu tarz markalardan daha once kullandim coil whine sorunu yasadim zarari olmasada can sıkıyor bu sefer bunu alayim dedim msi da yasamam umarim bu sıkıntıyı😂
  6. M

Tabi 👍🏻
  7. M

Tamamdir hocam siparis ediyorum tesekkurler
  8. M

Banada sığar gibi geliyor hocam ekran kartinin ebatlarini bulamamistim tesekkurler kullandigim kasa bu ekran kartinida paylastigim kart ile guncellemeyi dusunuyorum suphelendim sanirim sorun olmucak
  9. M

https://www.hepsiburada.com/aerocool-airhawk-duo-cam-yan-panel-adreslenebilir-duo-rgb-fanli-30-oyuncu-kasasi-ae-airhawkd-p-HBV00000PIKQ2?url_src=and-product-detail Arkadaşlar bu kasaya bu ekran kartı rahatlıkla sığar mı...
  10. M

Ethernet geçerli bir ıp yapılandırmasına sahip değil

Merhaba internetime wifi den sıkıntısız bir şekilde bağlantı sağlıyorum ancak ethernete bağlanamıyorum kablomda mı bir problem var dedim kabloyu değiştirdim ancak sorun devam ediyor internetten baya bir yöntem denedim internet sağlayıcımı aradım ama problem çözülmedi geçerli bir ıp...
  11. M

usb girişi çalışmıyor

anakarta bağlantı yapmadığımı düşünüyorum bende ama tam olarak hangi kabloyu bağlamam gerektiğini bilmiyorum 3.0 olanın kablosunu taktım ama ötekinin kablosunu takmadım ek olarak almak mı gerekiyor yoksa anakartla veyahut başka bir parçayla birlikte mi geliyor kablo nasıl bir şey
  12. M

usb girişi çalışmıyor

aerocool airhawk kasa kullanıyorum kasasın üzerindeki usb 3.0 girişi çalışırken yanında ki usb bölümü çalışmıyor takılan hiçbir şeyi algılamıyor sebebi ne olabilir arkadaşlar
  13. M

Ekran kartindan gelen ses

Hayir hocam
  14. M

Ama anakarta dogru karti bastirinca ses kesiliyor
  15. M

Arkadaslar gigabyte 2060 ekran karti kullaniyorum oyunlara girince cizirti sesi geliyo cok rahatsiz edici degil ama yinede sesin neden geldigini cozmek istiyorum karti anakarta dogru bastirinca ses kesiliyo birakinca yine ayni cizirti sesi geliyo temassizlik mi var baska bir sey mi cozemedim...
  16. M

Topladıgım pc ye güc kaynagı tavsiyesi

Arkadaslar r5 3600 gigabyte 2060 16 gb ram 3200 mhz msi pro vdh wifi anakart topladigim bu pc ye guc kaynagi olarak ne tavsiye edersiniz kac watt lik guc kaynagi yeterli olur birde thermaltake mi cooler master mi daha iyi guc kaynagi konusunda butce olarak net bir sey yok ama 650 700watt lik guc...
Top Bottom