Arama sonuçları: *

1. Nourrice

Windows 11 işlemcim %100 kullanılıyor. Ne yapmalıyım

Dragon center kullanıyorsan oradan da işlemci kullanım yüzdesine bakabilirsin. aynı durumu yaşamıştım hiçbir şey açık olmamasına rağmen görev yöneticisinde sürekli %100 kullanıyor olarak gösteriyordu ama dragon centerda gayet normaldi değerler. bunun windows 11'in bir sorunu olduğunu düşünüyorum...
  2. Nourrice

Ekran kartım boşta 60 derece?

dediğim gibi bunun için msi afterburnerdan fan ayarı yapabilirsin bu sayede 60 dereceyi geçmeden de fanların çalışmış olur ama bence bu durumu dert etmeyin 60 derece karta zarar vermez ama fan ömründen tasarruf etmiş olursunuz
  3. Nourrice

benim arkadaşımda da msi gaming x 3060 var o da fan ayarlarını yapmadan bilgisayarı ilk aldığında kartı boştayken 60 derecelere çıkıyordu. benim kasamın hava akışı berbattı o yüzden yorum yapamayacağım
  4. Nourrice

csgo ekran kartından çok işlemciye yüklenen bir oyun. o işlemci için o fps değerleri normal diye biliyorum
  5. Nourrice

boşta 60 derece olması msi gaming x serisi kartlar için normal diye biliyorum. bende msi gaming x 1060 vardı o kartım da boşta 60 oluyordu çünkü msi gaming serisi kartlarda 60 dereceyi geçmeden fanlar çalışmıyor. benim bir arkadaşım da bu konudan rahatsız olduğu için msi afterburner programından...
Top Bottom