Arama sonuçları: *

1. Nozera

EKRAN KARTI KULLANIMI YÜZDE 50LERE DÜŞÜYOR NEDEN OLABİLİR

750w bi psuya göre neden o kadar ucuz o reis gördüm şimdi O zaman en yakın zamanda 8lik bi ram alıcam sonrasında da psu ve bi tane daha ssd bakıcam çok teşekkürler. Bu yorumu okuyan arkadaşlar fikirleriniz varsa yazabilirsiniz yine, öğrenmeye açığım.
  2. Nozera

Hocam ekran kartı düşüşü de ramden kaynaklı mı ona bişey demedin. Bir de benim psu 650w ama sistemim için 550de fazlasıyla yeter herhalde değil mi ? https://www.itopya.com/corsair-vs-serisi-vs550-550w-80plus-psu/ Bu idare eder mi ? Şu an stokda yok ama dayanabilirim. 1613257481...
  3. Nozera

Reis en yakında 16ya geçicem. Ram darboğazı tamam ama ekran kartı kullanımı neden düşüyor? Bir de öneri için teşekkürler PSUmu değiştirmek istiyorum önerebileceğin bi marka var mı? Kasamın önünde cam yok hava akışı sağlanmasını sağlayan açıklıklar var bence kasam güzel.. 1613255855 Olabilir...
  4. Nozera

Sistemimin özellikleri : AMD RYZEN 5 2600X 3.6GH XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 MSI A320M-A PRO 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 HDMI DVI mATX Anakart MSI GeForce GTX 1660 SUPER AERO ITX OC 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı OWER BOOST VK-T01B RGB 650W 80+ Mesh Panel KIOXIA EXCERIA 480GB...
  5. Nozera

İtopyadan aldığım ürünü nasıl garantiye yolliya bilirim

selam dostum ne yaptın ? benim aldığım kasada da sıkıntı çıktı..
  6. Nozera

TOPLADIĞIM SİSTEM EKSİK PERFORMANS VERİYOR

Hala ssdden kaynaklı böyle olduğuna inanmıyorum ve aynı şekilde itopyadan aldığım klavyede de sıkıntı çıktı bugün. İnternete baktımtığımda parça değişimi için garantiye gönderip 2 ay bekleyenler falan olmuş, arayıp da ulaşamayanlar, mail atıp da haftalarca dönüş bekleyenler... Hayatta o kadar...
  7. Nozera

Sorunlu derken?
  8. Nozera

SİSTEMİN BU KADAR KASMASINI AÇIKLAMIYOR 1608836593 Bilemiyorum dostum arkadaşımın babası bilgisayarcı ona göstermeye gidicem haftaya
  9. Nozera

onu da yaptım az önce driveri yeniden kurdum ama yok yok gerçekten çok üzücü bi durum 1608834062 eskiden laptopumda bu ayarlarda bu kadar kasarak giriyordum şimdi 6k verdim hiçbir şey değişmedi kafayı sıyırmak üzereyim
  10. Nozera

steam pubg 90 derece

Benim aldığım sistem özellikleri: AMD RYZEN 5 2600X 3.6GHz XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz MSI A320M-A PRO 3200MHz(OC) MSI GeForce GTX 1660 SUPER AERO ITX OC 6GB POWER BOOST VK-T01B RGB 650W 80+ Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa KIOXIA EXCERIA 480GB SATA 3.0 2.5" SSD (555MB Okuma / 540MB...
  11. Nozera

yaptım ama bişey değişmedi maalesef
  12. Nozera

Edip geri dönüş yapacağım şimdiden teşekkürler..
  13. Nozera

https://www.nvidia.com.tr/drivers burdan yapıyorum
  14. Nozera

Yani sorun olmaz güncelleyince öyle değil mi
  15. Nozera

Bios güncelledim ekran kartını da güncelledim sanıyordum ama sanırım becerememişim. O kadar fark yaratır mı yani sizce o yüzden midir? Şu an iniyor güncel versiyonu.. "İşletim sistemini kurduktan sonra yapılan en büyük hatalardan biri ise otomatik sürücü kurma yazılımlarını kullanmak. Bu...
  16. Nozera

Selam arkadaşlar. V4 sistemi alacaktım ama bazı parçalar kaldırılmıştı ve ben de kendimce en mantıklı parçaları ekleyip satın aldım, nedenini bilmiyorum ama v4 sistemden daha güçlü bir sistem aldığım halde çok fazla düşük performans veriyor. İnternetten bu ekran kartı ve işlemcinin verdiği fps...
Top Bottom