Arama sonuçları: *

1. O

Pc performansı aniden düştü

İnternette soğutucu hakkında doğru düzgün bilgi bulamadım büyük ihtimal yan sanayi kalitesiz bir soğutucu takıp yollamış seni. Bu işlemci için kaliteli bir 360mm sıvı soğutma kullanman gerekiyor. 1717749967 Kasanın marka modelini yazar mısın?
  2. O

Pc performansı aniden düştü

Taktığın soğutmanın linkini atar mısın?
  3. O

Sistem hakkındaki düşünceleriniz

On numara sistem hocam ama bütçeden yana bir sıkıntınız yoksa ddr5 e geçseniz uzun vade de daha iyi olur 1717676132 Ekran kartı düşürmeden ama 1717676200 Eğer almadıysan işlemci için bi hava soğutucu alabilirsin 1500tl gibi bir fiyata
  4. O

2.el sistemimi satmayı düşünüyorum piyasada ederi nedir ?

Piyasayı çok bilmiyorum ama, şahsen alacak olsam 23k dan fazla vermezdim.
  5. O

Çözüldü✓ Afterburner değerler normal mi?

temp limiti aşağıya çektiysen belki ondan olabilir fan hızı ama tüm belleği kullanmasına diyecek birşeyim yok
  6. O

Termal macunu değiştirdim ekran gelmiyor

arkadaşın dediğini bir dene
  7. O

Termal macunu değiştirdim ekran gelmiyor

işlemcinin pimlerine zarar vermiş olma ihtimalin var mı?
  8. O

acil fare önerisi almam lazım

ha birde içinde optik mekanik bir anahtar var özel bir tasarım o da 100 milyona kadar tıklama ömrü var
  9. O

steel series prime fare önere bilirim bende bugün sipariş verdim ve uzun bir araştırmadan sonra karar verdim. Sağ el için e sporcularla birlikte tasarlanan 450ips 50g lik bir fps faresi bu fiyatta daha iyisi yok
  10. O

bütçe ne kadar
  11. O

Gamepad için hangi dosyayı kurmam lazım

Rampage SG-R602 oyun kolunun driver ı için hangi dosyayı kurmam lazım
  12. O

Armoury Create Hata!

vay anasını yani anakart mecbur asus olacak 1683569736 mesela ben pc toplayacağım, anakart gigabyte yine kullanamıyorum öyle mi
  13. O

Armoury Create Hata!

1683569258 anakart modelini bulamadım eski bir casper nirvana kullanıyorum siyah olanlardan
  14. O

Armoury Create Hata!

bugün indirdim 1683568316 ve görseldeki gibi aygıtımı orada görüyor ancak rgb ayarlamak istiyorum izin vermiyor aygıt yok diyor
  15. O

Armoury Create Hata!

Armoury Create de kullanılabilir aygıt bulunamadı hatası alıyorum ama klavye aura destekliyor. 1683568233
  16. O

Anakart,ekran kartı, kasa uyumu

Öncelikle böyle bir işlemciye 2060 çok düşük kalıyor ancak sorunsuz çalışır. Ama emin ol işlemcinin hak ettiği bu değil. Bunun yerine işlemciyi düşürüp oradan elde edeceğin kar ile ekran kartına bütçe ayırmanı tavsiye ederim. ancak eğer 2060 ile kullanacaksan h100 işlemcine yeter. Ve 650 w hatta...
Top Bottom