Arama sonuçları: *

1. P

Sistem kendini yeniden başlattı

Merhaba, demin oyun oynarken oyunum bir anda dondu ve PC kendini yeniden başlattı. Olay görüntüleyicisine girdiğimde 1 uyarı ve 1 hata vardı ikisini de aşağıya yazıyorum. 1.hata çok önemli bir donanım hatası oluştu. Bileşen tarafından bildirilen: İşlemci çekirdeği. Hata kaynağı...
  2. P

Ani güç gidişi bileşenlere zarar verir mi?

Ben arkadaşın bizden kaynaklı olmayan voltajda dalgalanmalar olabilecek elektrik kesintisinden bahsettiğini düşündüm 1621784287 Psu fsp marka
  3. P

Elektrik kesintisi değil bizim evdekiler pc başında olduğumu bilmiyomuş şalteri indirmişler
  4. P

Merhaba herhangi bir yüksek akım söz konusu olmadan pc açıkken şalterin kapatılması sonucunda işletim sistemi dışında herhangi bir bileşene zarar gelirmi
  5. P

American megatrends hatasi neden kaynaklı olur

Bios üreticisinin adının olduğunu biliyorum bunun çıkma nedeninin herhangi donanımsal bir arızadan kaynaklı olup olmadığını merak ettim
  6. P

American megatrends hatasi neden kaynaklı olur

Merhaba daha öncesinde american megatrends uyarısı kendi bilgisayarımda önüme çıkmıştı aynı sorun bugün arkadaşımım bilgisayarında oldu herhangi bir donanımsal arıza kaynaklımı yoksa önemsenecek bir durum değilmi
  7. P

American megatrends nedir

Asus prime a320m-f 1618394966 Son sorum olarak mesela ekran kartına oc yaptığımızda bios ayarlarını sıfırlayınca yapılan oc gidiyor ya peki bu durum fabrika çıkışlı oc yapılmış ekran kartlarında geçerlimi yoksa fabrika çıkışlı oc olan ekran kartındaki oc kalıcımı(soru saçmaysa bilgisizliğime verin)
  8. P

Teşekkürler zaten bugüne kadar bios'da tek ellediğim ayar sanal çekirdekleri enable yapmaktı cidden performans düşüşü yaşarmıyım
  9. P

Bios ekranına gönderince ayarlarda bi problem vardır diye default yapıp çıktım neden sordun merak ettim
  10. P

Teşekkürler yani ciddi bir şey değil aklımda kalmışken yazıyim bu ekran karşıma çıktığında keybord ve mouse yazıyordu yazanlara pek dikkat etmeden geçtim direk
  11. P

Merhaba bu sabah bi elektrik kesintisi yaşadım pc'yi açtıkdan sonra american megatrends diye bir ekran çıktı karşıma bios ekranına yönlendirdi ayarları dafault yapıp kaydedip çıktım nedir bu american megatrends yaşadığım elektrik kesintisi ile bir bağlantısı varmıdır ve ciddi bir şeymi?
  12. P

Şimşek düşmesinden sonra modem yandı

Merhaba dün izmirde aşırı şekilde yağmur yağdı bi 10 dk sonra şimşek düştü hemen ardından internet kesildi arıza kaydı oluşturduk gelip kontrol ettiler modem yanmış dediler sorum ise şu dünki şimşek düşmesi gerçekleştiğinde pc kapalıydı fişleri ise prize takılı değildi sadece modemin fişi...
  13. P

Sık elektrik kesintisi bilgisayara zarar verir mi ?

Fsp yazacağıma fps yazmısim 1615391058 Ups işindin gram anlamam uygun fiyatlı önerebilme imkanım varmı 20 dk kadar açık tutsun yeter
  14. P

Sık elektrik kesintisi bilgisayara zarar verir mi ?

Ben Konuya dahil olup kendim için bir soru sormak istedim bizim burdada lanet alt komşu haftada 1 bozuk bulaşık makinesinin fişini takarsa sigorta atıyor ve genelde pc açık fazla sorun yaratırmı bileşenlere zarar gelirmi psu'ya göre karar verebilirsin belki Psu:Fsp hydro 700w 80+ bronz
  15. P

Masaya vurunca monitörün görüntü gidiyor

Sert vurdum sayılmaz zaten kasada yerde masanın üstünde değil:)
  16. P

Dönüştürücü kullanmıyorum
  17. P

Merhaba bugün oyun oynarken elim açık şekilde masanın ortasına vurdum pek sert denilemez o sırada monitörün görüntü gitti ama görüntü gidince siyah ekran yerine hafif koyu gri boş bir ekran geldi kabloyu tak çıkar yaptım sonuç değişmedi baska bir konuda gördüm böyle bir sorun yaşayan varmış bu...
  18. P

Oyunlarda Fps drop sorunu

Ballistix 8×2 3000mhz ram
  19. P

Oyunlarda Fps drop sorunu

Merhaba son 1 haftadır oyunlarda fps drop sorunu yaşıyorum sıcaklıklar normal ekran kartı sürücüsü güncel arka planda kaspersky çalışıyor tarama yaptım virüs yok bu sorunun kaynağı ne olabilir
Top Bottom