Arama sonuçları: *

1. P

M2 SSD vidası gevşek

SSD yerlerini değiştiremiyorum. Aptalca bir tasarim yapmış acer. Adata daha kalın oldugu için wd nin olduğu slota uymuyor. Ortalama 5 6 ay oldu laptopu alalı. 12 tb veri yazdı WD. Sağlığı %100.
  2. P

M2 SSD vidası gevşek

Evet ekran kartının altında maalesef.
  3. P

M2 SSD 80 DERECE OLUYOR

Evet boydan boya thermal pad mi yapıştırsam?
  4. P

M2 SSD 80 DERECE OLUYOR

Laptop kullanıyorum. Belirmeyi unutmuşum. 1711474152 Laptop kullanıyorum belirtmeyi unutmuşum.
  5. P

M2 SSD 80 DERECE OLUYOR

WD PC SN810 SDCQNRY-512G model M2 SSD kullanıyorum. CrystalDiskMark'tan yaptığım testte 81 dereceyi gördü. Datasheette 0la 80 derece arası çalışma sıcaklığı yazıyor. Bozulma vs durumu yaşamam değil mi? Not : Laptop kullanıcısıyım.
  6. P

M2 SSD vidası gevşek

Teşekkürler. Ve diğer ssd'ye CrystalDiskMark'tan yaptığım testte 81 dereceyi gördü. Diğer dediğim WD PC SN810 SDCQNRY-512G. Data sheet'ine baktığımda 0la 80 derece demiş çalışma sıcaklığı aralığına. Normal midir?
  7. P

M2 SSD vidası gevşek

Arkadaslar iyi günler. Adata xpg 2tb m2 ssd aldım. Laptopuma takarken vidasını fazla sıkmak istemediğim için hafif gevşek kaldı. M2 ssd sağa sola çok az oynuyor. Sorun teşkil eder mi?
  8. P

LAPTOP'UN KASASI TİTRİYOR

Arkadaşlar iyi günler, https://www.acer.com/tr-tr/laptops/nitro/nitro-5/pdp/NH.QLZEY.003 Bu laptopu aldım. Fanları fullediğimde(7500 RPM) laptopun kasası titremeye başlıyor. Bu modelle mi alakalı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Top Bottom