Arama sonuçları: *

1. SquizzySP

Galiba bilgisayarımda virüs var.

Norton Power Eraser indirip sistemini tarat , bi durum varsa ortaya çıkacaktır.
  2. SquizzySP

Valorant FPS düşüklüğü

Anladım teşekkürler
  3. SquizzySP

Valorant FPS düşüklüğü

Son zamanlarda oyunlarımda fazlaca fps düşüklüğü yaşıyorum. Örneğin valorant , valorantta 140 150 arasında değişen fps şimdi 100 e çıkamıyor düzeltmem için yardım eder misiniz ?
  4. SquizzySP

İşlemci %100 çıkma sorunu

İşlemci fx 8350 ekran kartı rx 570 çoğu zaman islemci %100 de oluyor nadiren assagi degerlerde görüyorum çözümü nedir
  5. SquizzySP

Bilgisayarım açılmıyor yardım eder misiniz ?

Bilgisayar açılmıyordu güç kaynağı veya anakartın kısa devre güvenlik kilidi yüzünden tamire vermiştik açmışlardı sorunsuz çalışıyordu bilgisayarı tamirden sonra evde yaklaşık 3-4. Defa açınca kendiliğinden yine kapandı ve şimdi eskisi gibi hiç açılmıyor. Güç kaynağını söktüm takıcam şimdi bi...
  6. SquizzySP

BİOS'tan Fan hızını nasıl düşürebilirim ?

Arkadaşlar asus a320-m a pro model anakart modelinde biostan fan rpm hızını düşürmemde yardımcı olur musunuz ?
  7. SquizzySP

Kasama bir şey olmusmudur

Bilgisayarın kapalı ise sorun olacağını sanmıyorum.
  8. SquizzySP

Elektrik gitmesi sonrası pc nasıl oto açılır?

Arkadaş haklı , sisteminizin güvende olmasını istiyorsanız oyunlarınızı yarın indirin.
  9. SquizzySP

Bilgisayarımı sıfırlıyorum.

RX 570
  10. SquizzySP

Silinen sürücüler tarzı bir dosya var . Chipset driveri dediğimde girdiğim yerdeki dosyanın whql tarzı bir onayı olup olmadığını anlayabilir miyim ?
  11. SquizzySP

Yardımcı olur musunuz ?
  12. SquizzySP

İşlemci türü driverleri indirmeden önce sizi etiketleyebilir miyim ?
  13. SquizzySP

Ayarlardan bu bilgisayarı sıfırla diyorum. Windows sabit , ayarlar ve uygulamalae sıfırlanıyor. Fabrika ayarlarına döndürüyorum.
  14. SquizzySP

Buna format dendiğini bilmiyordum ama visual c tarzı dosyalar geri indirilebilir değil mi ? 1611687081 Usb belleğim yok
  15. SquizzySP

Visual C , Update Health Tools , OneDrive ve Edge biraz korkuttu . İşlemci sürücüsü de siliniyormuş. Sıkıntı olur mu ? 1611686969
  16. SquizzySP

Yüklemede yardımcı olabilir misiniz ?
  17. SquizzySP

Ne yapsam siyah ekran sorununa çözüm bulamadım.En iyisi bilgisayarı sıfırlamak diye düşünüyorum. Fakat silinecek uygulamalar kısmında ; AMD chipset software Amd software Edge One Drive Microsoft Update Health Tools Visual C++ 2010 x86 Visual C++ 2015 - 2019 MSI kombustor Gibi önemli olduğunu...
  18. SquizzySP

RX 570 karta hangi driveri indireyim ?

Nereden indireceğimi biliyorum. Hangisini indireyim ?
  19. SquizzySP

RX 570 karta hangi driveri indireyim ?

Siyah ekran sorunu ile karşılaştığım için ddu ile sürücüyü sildim. Hangi sürümü indirmeliyim ?
  20. SquizzySP

Siyah ekran sorununa çözüm nedir ?

Peki yazdığım soruna çözüm yolu var mı ? Bundan başka.
Top Bottom