Arama sonuçları: *

1. Syphexn

Pc de müzik dinlerken bi anda müzik takılmya başlıyo ve bilgisayarı kapatamyorum

Sadece müzik dinlerken değil kendiliğinden de oluyor donuyo gibi oluyo ama mouse kullanabiliyorum ama bilgisayarı kapatamıyorum kapatmaya tıklasam bile kapanmıyor ve bilgisayarın güç butonuna basılı tutarak kapatıyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim
  2. Syphexn

Realtek(R) audio neden kaldıramıyorum

Realtek(R) audio kaldırıp yerine High Definition kurmaya çalışıyorum ama her silip yenisini kurudğumda kendi kendine Realtek(R) audio ya dönüyor bu yüzden oyunlarda az ses duyuyorum çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi
  3. Syphexn

realtek hd audio son sürüm kullanıyorum ama oyunlarda ses az geliyor

realtek hd audio son sürüm kullanıyorum ama oyunlarda ses az geliyor
  4. Syphexn

realtek dh audio kurmaya çalışıyorum yeniden başlatmama rağmen yüklenmiyor

şuan güncel realtek hd audio var ama kurmaya çalıştığımda pc yi yeniden başlatmama rağmen kurulmuyo (realtek r audio yu silmeden deniyorum çünkü program kendisi silip yeniden kurucağını söylüyor şimdi silersem geri yükleyemem diyede uğraşmıyorum
  5. Syphexn

oyunlarda ses düşüklüğü var ve bu önceden yoktu

oyunlarda ses düşüklüğü var ve bu önceden yoktu realtek(R) kullanıyorum
  6. Syphexn

realtek dh audio kurmaya çalışıyorum yeniden başlatmama rağmen yüklenmiyor

şuan pc de realtek (R) audio var ve ne zaman hd audio kuramya çalışsam yeniden başlatmamı istiyor ama yeniden başlatmama rağmen kurulmuyor setup da mevcut driver kaldırılıcak vev hd audio kurulcak tarzı bir şey söylüyor o yüzden (R) audio yu kaldırmıyorum kaldırıp denemek aklıma geldi ama zaten...
  7. Syphexn

Eski hdd yeni pc ye taktım ekran yok

Selam yeni pc ye eski hdd imi taktım ekran gelmedi tekrar çıkardım ama yine ekran yok çözümünü bilen var mı
Top Bottom