Arama sonuçları: *

1. T

hdd den dolayı takılma sorunu

hdd de sıkıntı olabilir bende de ets vardı onda sıkıntı yoktu çünkü
  2. T

ikiside oyun ama ats sürekli yolda giderken etrafı yenildiği için olabilir
  3. T

hdd ya hızı yavaş yada bi sıkıntı bar ama genel olarak hdd de zorlayınca takılıyor
  4. T

akım korumalı priz önerisi ACİL

bilgisayarda 2 4lü prizi birleştirip kullanıyodum sıkıntı çıkcak die geriliyodum en az 8 li akım korumalı priz önerisi olan varmı 650w güç kaynağı 2 tane monitör 1 modem 1 telefon şaej ediyom bide şerit led adaptörü bağlı bazen havya veya 2. bi telefonu şarja taktığım oluyo bunalrın hepsini aynı...
  5. T

toshiba hayabusa 32gb flash bellek bozuldu

bad sektör dedi de bi program hd tune den tarattım kırmızı nokta vermedi
  6. T

bende birtane alıcam şimdi çok ucuz çünkü
  7. T

uğraşırımda burdan bulmak mesele
  8. T

sıfırlamak için list disk select disk 2 böle başlıyodu clean felan temizlemek için komut yazdım genede olmuyo
  9. T

hata veriyor şerit kırmıız oluyor başarısız diyor 1722147802 bu kadar ucuzlamasının bi sebebi varmı bedava çünkü
  10. T

bi çözümü yokmu çalıltırmak için bi programla baktım bad sektör diyo 1722147388 denedim olmuyor cmd ilede denedim bilgisayarımdan yönet diyip ordanda denedim olmuyor
  11. T

keşke o olsa be hocam
  12. T

merhaba windows 11 in yanına linux kurmak sştiyodum linux mint kurdum ama çok yavaş ve arayğzü beğenmediğim için ubuntu yu denemek istedim rufus programı ile ubuntu yu flash a yazarken sonlara doşru hata verid bir kere daha denedim ve flash bellek gitti görünüyor ama içine ulaşılamıyor dosya...
  13. T

ledi pc ye nasıl bağlayabilirim

https://hizliresim.com/8gfr02w 1712495577 ledin ucu bu şekil 1712497039 https://hizliresim.com/lny186o bu tarafta aynı o yüzden takılmıyor araya bi kablo yada aparat lazım ama hangisi olur bilmiyorum
  14. T

resim gönderemiyorum hata veriyor 1712493223 resim gönderemiyorum hata veriyor
  15. T

siyah olan 12 volt dimi onu yaparım ama uymuyo girişler ledin çıkışı erkek anakartla aynı bağlanmıyo dişi olması lazım
  16. T

msı b550m pro vdh wifi anakarta bağlanıyor 2 tane giriş var ama anakart girişi erkek ledin ucuda erkek 1712491178 1712491206 resim gönderemiyorum gönderse atıcam
  17. T

led rgb 4 pin 1712491052
  18. T

pc ye 3-4 ay önce led döşemiştim ama yerini değiştirdiğimden dolayı ledi pirize takamıyom acaba ledi alıcıdan çıkarıp erkek ucu dişiye çevirip pc ye taksam çalışırmı yada nası bağlayabilirim
  19. T

usb bağlantıları birden gidiyor

eski bir direksiyon setim var pc ye bağlayıp ets 2 ye giriyorum ve arkadan müzik açınca 4-5 dk sonra birden usb bağlantısı gidiyo sonra geri geliyo o sırada tabş direksiyon ve kulaklık çalışmıyor ama müzik açmayınca olmuyo bunun sebebi nedir acaba tahmininiz varmı çok sinşr bi olay anakart msi...
Top Bottom