Arama sonuçları: *

1. Torintosa

ekran çözünürlüğü değişmiyor

Ekran Çözünürlüğü ne kadar normalde.
  2. Torintosa

Çözüldü✓ Sanırım darboğaz yiyorum

Darboğaz olacağını sanmıyorum farklı bir sorun olabilir
  3. Torintosa

Çözüldü✓ NOLUR YARDIM Bilgisayarımın bios menüsü açılmıyor siyah ekran geliyor

kardeşim gitmiş tiny 10 diye bir ozellikleri kısılmış windows 10 yuklemiş bende onu eski haline gercek windows 10 a cevirmek istiyorum
  4. Torintosa

sorunu dikaktli okumadan yazmayın 1689893792 ***** kardeşim gitmiş tiny 10 diye bir ozellikleri kısılmış windows 10 yuklemiş bende onu eski haline gercek windows 10 a cevirmek istiyorum
  5. Torintosa

abi denedim zaten ben eskiden acıyordum dele basarak ama artık olmuyor 1689893426 ne yapacam bilemiyorum kafaayı yiyecegim
  6. Torintosa

deniyorum olmuyor bütün tuşları denedim eskiden del ile giriyordum ama artık olmuyor 1689893305 asus a320 m f
  7. Torintosa

bios pilini çıkarıp taktım bilgisyar açılıyor bilgisyardada sıkıntı yok elim ayağıma dolaştı 13 yaşındayım cok bilgimde yok bilgisyarla alakalı her yolu denedim windowsun içinden açmayıda denedim olmuyor.
  8. Torintosa

Çözüldü✓ Ekranda çizgiler var

ekranda olabilirmi sıkıntı
Top Bottom