Arama sonuçları: *

1. W

PC KENDİ KENDİNE YENİDEN BAŞLIYOR VEYA EKRAN KİTLENİYOR

evet öyle oldu sağlık olsun artık. konuya ilginiz içinde teşekkürler hocam☺️
  2. W

hocam dedi anakart kitlenmiş onu yaptım bide arıza tespit 1700 tl aldı anakartım zatn 2000tl dedim çok uzattı bende bişi demedim artk sonradan öğrendim anakart kitlenmesi kolay çözümleri varmış bunu gören arkadaşlar sizde benim gibi dümene gelmeyin 😇
  3. W

hocam farklı bir işlemci takıldığı zaman çalışmış bilgisayar tamirci böyle dedi sizce doğru mudur şahsen bilgisayar 2 hafta onda kaldı ve bu arıza tespit için 1700tl aldı pek güven vermedi
  4. W

hocam iki remide tek tek 2.slotda denedim çalışıyor işlemcide kırık pin yokken aynı sorunu yapıyordu geçende bakmak için çıkardım bir tanesi yamuldu düzelttim ama aynı hala çalışıyor fakat eskisi gibi
  5. W

hocam denedim onu ramlerin birini çıkarınca çalışıyor işlemciye yakın olan slot çalışmıyor tamirci işlemciden dolayı yapıyor dedi sence ona güvenip işlemci almalımıyım
  6. W

tammdır hocam teşekkür ederim yinede zaman ayırdığın için 😇
  7. W

hocam şuanda hiç bi şekilde pc acamıyorum windows kurulmuyor maalesef program ile test yapmam imkansız
  8. W

ssd var hdd ikisinede kurmayı denedim kendim usb ile fakat windowsu kurdurmuyor hiç bi şekilde 1718302059 ama format atmadan önce baktığım zaman sağlıklı gözüküyordu güvenli moddan bakmıştım hocam bide güvenli modu açınca hiç bi şekilde kitlenme veya yeniden başlatma yapmıyordu
  9. W

pc format attım windows kuramıyorum hiç bi şekilde ya yeniden başlıyor yada ekran kitleniyor 1718301910 tamirciye götürdüm demişti bütün parcaları denedim ben en sın işlemcine baktım o bozuk ama ankartın üzerinde dram yanıyor onun ile alakası var mıdır hocam
  10. W

SELAMIN ALEYKÜM 7 8 ay önce aldığım pc şuanda ekran kitleniyor veya yeniden başlıyor format attım fakat windows kurarken aynı şeyi yapıyor ya donuyor yada yeniden başlıyor.lütfen yardımcı olur musunuz
Top Bottom