Arama sonuçları: *

1. Y

49 milyon kişinin verisi

Yaptım baktım ama benimkisi yoktu 1613174037 Nerdeyse yüzde 45 kişinin var işte ben kendiminkini bulamadım
  2. Y

49 milyon kişinin verisi

Bilmiyorum abi👀
  3. Y

49 milyon kişinin verisi

Hocam ordaki hackerler yazmıştı Türkiye kendi verilerini indekslemiyor diye anlamını bilmiyorum maalesef ama yarın ss'leri size atacağım 1613172631 Hackerlerin yazdıkları ile ilgili
  4. Y

49 milyon kişinin verisi

Yarın ss'leri atacağım, merak etme
  5. Y

49 milyon kişinin verisi

Maalesef değil, adamlar Erdoğanınntc sini bile vermişler durum vahim 1613171230 7gb kanka maalesef atmayacağım. 1613171276 Düz text olduğu için SQL dosyası halinde indir 7gb 1613171305 Ben ciddiyim ama sen bilirsin
  6. Y

49 milyon kişinin verisi

Kanka tc doğum tarihi anne adı baba adı ama babam korktu. Polise gitmeyeceğiz a
  7. Y

49 milyon kişinin verisi

Türkiye nüfusunundan 49 milyon kişinin verisini darkweb de buldum sizce ne yapmalıyım, polise başvurmalımıyım. Zor da olsa indirme şansım oldu. Yazıldığı gibi 49 milyon kişi vardı
  8. Y

SQL dosyası nasıl açılır

denedim ama 7 gb'lik dosyayı bir cümlelik yazı ile belirtiriyor
  9. Y

SQL dosyası nasıl açılır

dark webden çok önemli bir şey buldum nasıl açabilirim SQL dosyası yazıyor. sizide bilgilendirebilirim. Yardımcı olursanınz çok mutlu olurum
  10. Y

2gb ram laptoba win10

Sağol
  11. Y

2gb ram laptoba win10

Arkadaşlar elimde 2gb ram'lik laptop bulunuyor win 10 atarsak sıkıntı olur mu
  12. Y

İş Bilgisayarı Toplama Yardım

Render için ryzen bence bütçeniz nedir
Top Bottom