Arama sonuçları: *

1. Y

Pc nin düğmesine basiyorum 3 sn çalışıp kapaniuor

bilgisayarın güç düvmesine basıyorum başlıktaki gıbi olup kapanıyor ve önceden 2 3 sefer böyle yapıp alıyordu ama anakart sağlıklıyken bip sesi geliyor du ama bozulduktan sonra gelmiyordu psu yu yeni aldım psu dan şüpelenmiyorum anakart arzasımı yoksa psu arzasımı bilgisayar açılınca ben...
  2. Y

FAN'A 1-2 SANİYE ELEKTRİK GELİYOR VE SONRA KAPANIYOR.

Önceden harddisk takılı diğilken açiliyordu şimdi hiç açiliyor psu yu yeni aldım ve elimde test edecek bi ps yok psu dan olabileceğini düşünmüyorum sizce sorun anakart mı?
  3. Y

Harddisk pc nin gücünü kesiyor

Keyfe kader açıliyor 1628662000 Bide bios ekranına geçerse pc açıliyor ve geri kapanma olmuyor
  4. Y

Harddisk pc nin gücünü kesiyor

Meraba bilgisayar da harddisk olmadınmı bios ekranına fln görebiliyorum ama harddisk oldun mu 3 sn çalışıp geri gücü kesiyor ve ilk baştaki bios bip seside artık gelmiyor bunun sorunu ben anlayamadım ve 3 tane her değiştirdim gene aynı
  5. Y

bilgisayar ı açma düğmesine basiyorum bios ekranını geliyor kapaniyor acil

Bilgisayar ın açma düğmesine basiyorum ilk seferde bios ekranına geliyor sonra kapiniyor 2 defa basıyorum 2 sn açık kaliyor kapanıyor hdd lere baktım sağlam dı bu sorun olmadan önce bip diye ses geliyor bilgisayar açiliyordu şimdi bip sesi gelmiyor bazen şansa kader açiliyor o zamanda...
  6. Y

Bilgisayar a hardisk taktınmı bilgisayar kendini kapatiypr avil destek

Evet ettim ama gene aynısı malesef
  7. Y

Bilgisayar a hardisk taktınmı bilgisayar kendini kapatiypr avil destek

Bilgisayar da hardisk yokken açıliyor ama hardisk varken bios ekranında bip sesi gelmeden gücü kesiyor sorun ne bilmiyorum yarfım edermisiniz
  8. Y

Pc bios ekranına geliyor ve güç kesiyor

Ama güç kesiyor bilgisayarın
  9. Y

Pc bios ekranına geliyor ve güç kesiyor

Bios ekranına geliyor ve bip sesi gelmeden aniden güç kesiyor sonra tekrar basıyorum ve pc 1 2 sn güç veriyor ve kesiyor napsamda sorunu çözemedim ben Anakart tan şüpeheleniyorum bilgisi olan bi arkadaş varmı
Top Bottom