Arama sonuçları: *

1. Zatı Muhterem

Bu alınır mı Lenovo LOQ 15IAX9 83GS007WTR

Ürünü aldınız mı ? Tek dezavantajı pili gibi duruyor. Anlatıldığı gibi 2-2,5 saat mi dayanabiliyor sadece ?
  2. Zatı Muhterem

İşlemci değişikliği sonrası tek ram çalışması

En azından Q9550 işlemciye 180 lira vermiştim sorunsuz sağlam çıktı. Çözülmezse sıkıntı olan şu olacak. Şimdi Hi Level 4 gb 1333 mhz yi satmaya kalksam satarım da, alan arkadaş anakartına taktığında çalışmazsa bozuk bu falan diyecek. Biraz anakart seçen bir ram. Benim anakartıma uyum sağladı...
  3. Zatı Muhterem

Evet 8 gb ram sorunsuz çalışıyor eski işlemcim olan E5700 da. Geriye tek seçenek kaldı biosu biraz daha düşereceğim. Belki sorun düzelir.
  4. Zatı Muhterem

Zeppelin ramin tıpa tıp aynısını internette buldum. Olmazsa Hi Level'i satıp yerine Zeppelin 4 gb 1333 mhz alıp 2 li set olarak sorunsuz kullanacağım. Arkadaşlar daha önce söylediğim gibi bir işlemci değişince çalışan ramın çalışmaması tuhaf bir durum. E5700 işlemcim ile 8 gb sorunsuz...
  5. Zatı Muhterem

Yok efendim ben bu anakartta düne kadar 8 gb 1333 mhz ram kullanıyordum E5700 işlemci ile sorunsuz çalışıyordu 8gb
  6. Zatı Muhterem

Merhaba, 775 pin soketli anakartım var. MSİ g41m-p26 modeli. Q9550 işlemciyi bir türlü çalıştıramıyordum. En sonunda 1.ram slotuna 4 gb ram takınca görüntü geldi. Ben diğer 4 gb rami de taktığımda görüntü gelmiyor. Yani 8 gb ramden sadece 4 gb rami kullanınca işlemci çalışıyor. Bunu nasıl...
Top Bottom