Arama sonuçları: *

1. Z

ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü. BIKTIM

arkadaşlar bunun bir çözümü varmı wordpress üzerinde çalışıyorum her slaptopu açayım bu hatayı alıyorum ve wordpress üzerinde internet tostmakinesi oluyor gerçekten sinirlerim bozuluyor modemin dibindeyim kablo ile bağlıyorum yıne de aynı sorunu yaşıyorum
  2. Z

Yeni aldığım sistemin ekran kartını takmama yardımcı olur musunuz?

Dostum bende tam bilmiyorum ama win 11 i direkt kurmasim pc ye win 10 kuruluydu ustune tpm yi actim biostan oyle kurdum 1647378534 Mail adresimi verim bana ulaş kafana takilan bisey olursa [email protected]
  3. Z

Yeni aldığım sistemin ekran kartını takmama yardımcı olur musunuz?

Dostum tavsiyem win10 atip yukseltsen daha iyi olur
  4. Z

Win7 format hdd sorunu

Rica ederim dostum
  5. Z

Win7 format hdd sorunu

En iyisini yapmis olursun dostum 🤌
  6. Z

Win7 format hdd sorunu

Kanka sürüm degistirirken yanlis bilmiyorsam hdd tamamen sifirlaniyor bu yuzden riske girme sen hdd ki verileri bi flasha yada telefona oda olmadi bulut sitemli biyere aktar garantiye al isini hdd nin icinde birakma ama dedigin de yapilabilir
  7. Z

Win7 format hdd sorunu

Dostum umarim dosyalari kurtarabilirsin ben kurtaramamistim ama benim hdd gercekten tarihi eserdi
  8. Z

Win7 format hdd sorunu

Kankam valla ben cok aradim cozumunu bak kendi yasadigim pc yi hdd yi calisirken takiyom o kadar deli etti goruyor icine dosya aktariyom aliyom ama boot sisteminde bir türlü gözükmüyordu. Ssd ler tamir edilebilir ama hdd ler tamir edilemez diye dusunuyom çünkü xok eski bi teknoloji
  9. Z

Win7 format hdd sorunu

Dostum hhd ler zamanlar icerisinde bozuk dosya biriktitiyor surekli format atmak buna bi örnek olabilir bence çünkü basima boyle bisey gelmisti bu yuzde. Hdd gozukmuyor olabilir
Top Bottom