Arama sonuçları: *

1. amuhtar

Furmark nasil olmali

Bunyamin hocam baska bi test yapmam lazimmi furmarktan haric
  2. amuhtar

Furmark nasil olmali

O nasil uapiliyor
  3. amuhtar

Furmark nasil olmali

Yeterlimi bukar hala 67gecmedi 30 dk oldu
  4. amuhtar

Furmark nasil olmali

15 dk oldu hala 67 derece
  5. amuhtar

Furmark nasil olmali

Degerler nasil sizce kac dk daha yapmaliyim sistemi simdi aldim ikinci elden Ryzen 5500 16gb ram Rx6600 512 gb ssd Ve asus tuff vg24 165 hz curved monitor hepsini 11600 e aldim
  6. amuhtar

hangi testi yapamlıyım

arkadarşalr yarın ikinci el sistem alacam hangi testleri yapmam lazım
  7. amuhtar

A320 anakart 3600 mhz ram calisirmi

Desteklemesi önemli degil sistemimi yavas yavas guncelliyecegim 3200 mhzde calisirmi onu merak ediyorum
  8. amuhtar

İslemcim ryzen 5 1500x
  9. amuhtar

Suan hali hazirda bi sistemim var ama ustunde 8gb 2666 mhz ram var onu cikarip 1000 TL'ye 8x2 3600 mhz ram buldum onu alcam daha sonra 2 el sistem dizicem
  10. amuhtar

A320 anakart 3200 mhz destekliyor ileriye donuk 3600 mhz ram alcam 3600 mhz ram calisirmi
  11. amuhtar

hub bağlantı noktasında güç yüklenmesi

merhaba dostlar bana böyle hata vermeye başaldı bende aygıt yüneticisinden usb 3.0 kök hub un ayarlarına girip güç yonetimini kazanmak için aygıt kapatsın tiki kaldırdım artık sorun gelmıyor herhangi sıkıntı olurmu
  12. amuhtar

güç kesintisi ekran gelmeden

merhaba dostlar abiler sabah pc açıyodum ekran gelmeden pc tekrar kapanıp açılıyodu bende bios pilini çıkarıp taktım işlemci macun degiştim fan temizledim sonra uzay montaj yaptım çalıştı kasaya taktıgım zaman tekrar aynı olay oldu sorun nerededir sizce
  13. amuhtar

Dönüsturucu kullanmakmi iyi yoksa kullanmamakmi

Tesekkurler
  14. amuhtar

Dönüsturucu kullanmakmi iyi yoksa kullanmamakmi

Merhaba dostlar donusturucu kullanmakmi iyi yoksa kullanmamakmi mesela ekrannim vgi ve dvi girisi var ekran kartimdada display dvi ve hdmi var nasil bi kablo kullanmam lazim
  15. amuhtar

Video Sinyali yok Hatası

Arkadaşlar Öncelikle Lolde Oynarken oluyodu Ben Elektrikten sandım Klima her devreye girdiginde ekran gidip geliyodu geçen Black Desert online indirdim Karakter oluşturdum Oyuna Girerken Ekran gitti Video sinyali yok uyku moduna alınıyor die bende o oyun cok grafikli ondan sandım bugunde cs go...
Top Bottom