Arama sonuçları: *

1. cakaresul

Mouse arada bir takılıyor

hocam bu sorunu çözdünüz mü aynısı şuan bende var çok can sıkıcı bir durum
  2. cakaresul

Bilgisayar BIOS Ekranından Çıkmıyor

:D sorma ya şimdi 1 saat uğraşıcaz isoydu flashtı
  3. cakaresul

Kendi bilgisayarımı satın aldığımda deneme sürümüyle gelmişti, bu bir arkadaşımın sistemi bende şaşırdım sanırım deneme sürümünü yüklememişler o zaman
  4. cakaresul

Arkadaşlar bilgisayar yeni alındı, bios ekranında f10 yapıp kaydedip çıkmaya çalışıyoruz tekrar biosa giriyor. Windows kurulu olmadığı için olabilir mi bu? yada neden olabilir
  5. cakaresul

Valorant mouse çevirirken oyun kasıyor

bende de açık o, mousenin direkt oyuna komut göndermesi değil miydi o
  6. cakaresul

Valorant mouse çevirirken oyun kasıyor

işlemci ne ? meraktan soruyorum. Vynsc fareyi çevirirken ekranda kırılmaların olmasını önlüyordu sanırım ama kasma diyorsunuz o farklı onu bilmiyorum açıkçası
  7. cakaresul

pc kendi kendine kapanıyor

Benzer bir sorun benim başıma gelmişti. imzamda ki sistemde lol oynarken sistem bir anda kapanıp yeniden başlatıyordu kendini falan, ısınmaya da ısınmıyordu delirmiştim. Sonra bios güncellemesi yapmıştım düzelmişti sende bak istersen belki biosla alakalıdır
  8. cakaresul

Mavi Ekran Daha yeni sistem neden bu hatayı veriyor?

çok teşekkür ederim hocam yakın zamanda uygulayacağım hepsini
  9. cakaresul

hocam espirimi anlamadım ama ekran kartı 2060
  10. cakaresul

nasıl bakabilirim dediklerinize bilgim yok çok
  11. cakaresul

pc kurulu gelmedi ama hocam vatan bayisine gidip oraya kurdurduk hepsini
  12. cakaresul

Bilgisayar açılırken olmuş, vatanın 9499luk sistemi daha yeni zaten içinde adam akıllı kurulu program bile yok neden böyle bir hata vermiş olabilir?
  13. cakaresul

Hacklendim Yardım Edermisiniz

he şuan temiz windows kurdun yani? peki virüs taraması yaptın mı?
  14. cakaresul

Hacklendim Yardım Edermisiniz

öncelikle internet bağlantısını sök bilgisayarı kapat bekle bilen arkadaşlar yardımcı olurlar şimdi 1668198782 önemli dosyaların varmı bilgisayarda?
  15. cakaresul

WİNDOWS11 KURULU PC'YE TEMİZ WİNDOWS KURULUMU

baştan temiz format atmak istiyorsan microsoftun sayfasından windows 11 iso kurulum dosyası indiriyorsun, daha sonra onu kuruyorsun daha sonra mümkünse 16gb ve daha üstü bir flash belleğe atıyorsun. Rufus yazılımını kullanarak o flash belleği format flashı haline getiriyorsun sonra bilgisyarını...
  16. cakaresul

yeni toplanan pc açılmıyor

aynen arkadaşın dediği gibi tek ram dene
  17. cakaresul

yeni toplanan pc açılmıyor

bütün kablo bağlantılarını doğru yaptığından emin ol, hatta istersen detaylı bir kaç fotoğraf at yardımcı olalım 1668090542 apu sistem mi oluyor bu beyler
  18. cakaresul

Çözüldü✓ monitör dp ile 165hz göstermiyor

Bende hdmi kablosu ile 144hz monitörümde 60 fps alıyordum, dp ile 144 aldım, tahminim kablo kalitesinden kablo özelliğinden kaynaklıdır
  19. cakaresul

6500tllik vatan sistemi kargo sıkıntısı

Arkadaşlar bu sistemi alan varsa kargonun size nasıl ulaştığını söyleyebilirmisiniz, ben satın aldım PSU ve kasa hariç teslim edildi, PSU ve kasanın akıbeti bilinmiyor. Yurtiçi kargoyu arıyorum başka bir sipariş yok sizin üzerinize diyorlar, vatanı arıyorum bizden çıkmış diyorlar e diyorum ne...
Top Bottom