Arama sonuçları: *

1. C

Çözüldü✓ Pc alacağım fiyatı 46.125 TL uygunmu,parçalar uyumlu mu? ve cpu kaç derece kalır

sogutucunu adam akıllı 360lık aio ile değiştir, kişisel zevk meselesi fakat kasa merdiven altı üretim kasalarını andırıyor msıda olsa yerinde olsam dynamic evo tarzı bir akvaryum kasa alırım, işlemci gpu birbirini besler onad problem yok, psu 750w bana kalırsa minimum olmalı bu sisteme 650wda...
  2. C

HP VICTUS 16 servisten geldi yine problemli

tekrardan servise gönderebilirsin
  3. C

Termal macun değişimi sonrası CPU ışığı yanıyor

yapılacaklar 1-İşlemciyi sök pinlerine güzelce bak yamukluk varmı ne kadar emin olsanda birbirine çok yakın olduklarından arada farkedemiyorsun 2-İşlemci pinlerinin anakarta girdiği soketin içerisindeki delikleri kontrol et pislik kir vs varmı 3-İşlemciyi sökerken zorlandım demiştin anakartın...
  4. C

R5 3600'den R7 5800x3d geçilmesine rağmen fps'de yeteri kadar fark olmaması

ramler dual channel mı ?ayrıca her ne kadar cs çok grafik gücü istemese de 1070 çıkalı 6-7 sene oldu galiba oyunda durmandan kendini geliştiriyor çok aşırı performans beklememek lazım
  5. C

Acer nitro 16 - Windows kurma hk.

arkadaşlar sorun çözüldü, acere ait bir sorunmu bu bilmiyorum fakat usb belleği pc açıldıktan sonra f12 boot menüsünde takınca ekrana geldi yani pc kapalıyken usb belleği takınca görmüyor saçma fakat böyle :D yaklaşık 6 saatimi usb belleği tanıtmakla geçirdim
  6. C

rufusdan gpt seçili ntfs seçili şekilde yazdırıldı , mbryide denedim onuda görmedi cihaz 1711824942 hocam rica etsem onun linkini atma şansınız var mı
  7. C

f12 bootu actım onu biliyorum zaten o acık olduğu halde ne bios boot kısmında neden f12 boot menude usb görünmüyor hocam
  8. C

FreeDOS Acer laptopa Windows kurarken boot menüde USB görünmüyor

key var elimde fakat win kuramıyorum
  9. C

onlarıda denedım usb calısıyor, diğer pcde görebiliyorum dediğim gibi ayrıca lenovo loq amd sistemede kurulum yaptım aynı usb ile
  10. C

FreeDOS Acer laptopa Windows kurarken boot menüde USB görünmüyor

Arkadaşlar merhaba Acer Nitro 16 7. nesil Ryzen 7 7840HS-RTX4070 bu laptopu satın aldım lakin, Windows 11 USB'mi bir türlü laptop görmüyor. Hem BIOS boot kısmında göremiyorum hem de F12 boot menüde göremiyorum. USB GPT şeklinde hazırlandı aynı USB ile 2 gün önce Lenovo LOQ AMD sisteme Windows...
  11. C

Dostum ben biosa nasıl girilir yazmadım farkındaysan, bios format usbsini görmüyor sorunum o haliyle windows kuramıyorum usbyi görmediği için
  12. C

Arkadaşlar merhaba elimde sağlam olduğunu bildiğim win11 format usbsi var 1 hafta önce lenovo loq laptopun kurulumunu yaptığım . Fakat aynı usb ile acer nitro 16 7840hs 4070 freedos olan modeline windows kuramıyorum boot kısmında ne usb gözüküyor nede ssd yardımlarınızı rica ediyorum
  13. C

İlk termal macun denemem nasıl

fazla sürülen macunun sıcaklık yönünden bir eksi yönü olmaz zaten soğutucuyu sıkınca fazlalık yanlardan taşar, taşan macunun anakarta zararı olurmu dersen kozmetik harici olmaz elektirik akımı iletmiyor iletecek olsa zaten herkes risk alır sıvı metale yönelir mantık olarak sadece bir dahakine...
  14. C

Lenovo idepad gaming ekran kartı kullanılan oyunlarda performans sıkıntııs

Furmark tarzı bir program ile ekran kartını yüke sok kullanması gereken whata çıkıyor mu çıkması gereken mhzlere çıkıyor mu gpu ramleri tam MHz çalışıyor mu bunları kontrol et birde 1708632765 Fakat şimdi farkettim cpu %12 kullanımda 82 derece senin problemin termal temizlik ve macundan kaynaklı...
  15. C

Lenovo idepad gaming ekran kartı kullanılan oyunlarda performans sıkıntııs

hocam öyle bir şey yazıyorsun ki bir müneccimin çıkıp sorununu çözmesini bekliyorsun bir sürü şeyden kaynaklabilir, en basitinden işlemcin ve gpun tam performansında çalışıyor mu? laptopun güç durumu yüksek performansta mı? ısı değerlerin nasıl akla ilk gelen sebepler bunlar
  16. C

Lenovo laptopta ses geliyor

fandaki rulmanlardan geliyor olabilir, fanlar sağlam ise cw yada buzzer sesi olabilir onlara yapabileceğin bir şey yok
  17. C

Merhabalar Kasayı aç kapat yapınca aşırı ses geliyor

pc açılırken genel olarak fanlar ilk açılışta tam devre alıp daha sonra hangi modda kayıtlıysa ona geri döner bir nebze kendini kontrol ediyor gibi düşün
  18. C

RYZEN 5 7600X PBO SORUNU

hata veriyorsa ters giden birşeyler var demek ki ha bu demek değil ki sadece işlemci kaynaklı, tüm testi yüke bindiriyorsun belki gpu belki ram kaynaklı bunu nasıl anlayabilirsin işlemciyi fabrika ayarlarına çevirip yüke sok tekrar tüm sistemi hata almıyorsan demekki yatığın curve ayarlarında...
  19. C

Kendim montajladığım sistemim nasıl olmuş ?

Bütçe meselesi bu tarz şeyler eline sağlık önemli olan senin içine sinmesi, eksi yönde yorum yapacak olursam kabloları gizleyememişsin onları gizlersen görüntü olarak daha iyi durur, segmentini sormuşsun giriş üst seviye diyebililiriz
  20. C

İntel arc a750 driver güncellemesi sonrası görüntü kaybı

Hocam şuanki sorunuza istinaden yazmıyorum daha önce başıma geldiği için bilgi amaçlı yazıyorum, intelin driver güncelleyen programı var kendisinin şuan aklımda değil ismi eğer o kurulu ise onu kaldırın hergün güncelleme çıkarıp duruyor bi yeni driverleri kuruyor üstüne eski driver kuruyor o...
Top Bottom