Arama sonuçları: *

1. corez

İ9 14900KS,TUF4090 LI SİSTEM DARBOĞAZ YAPARMI

niye yapsın işlemci kötü oldugunda yapar
  2. corez

Çözüldü✓ RTX4070super fps drop

işlemciden patlıyorsun büyük ihtimalle
  3. corez

rtx 3090 oyunda 75 derece kasayı sogutamıyorum

güzel hocam ortam sıcaklıgı cok etkili kısın daha serin calısır
  4. corez

rtx 3090 oyunda 75 derece kasayı sogutamıyorum

bende 60 derecelerde öne 3x 140 mm be quiet var kasa buz gibi tabi ortam sıcaklıgı 22 derece fix . egzoz olarak 2x be quiet 120 kullanıyorum cift egzoz
  5. corez

2 bilgisayarı tek bilgisayar gibi kullanmak

klavye ve mouse aynı anda 2 pcyide yönetebiliyorsunuz ben öyle yapıyorum bunun 2türlü yolu var barrier uygulaması bunda mouse sola dogru götürüyorsun sol pcye geciyor copy paste calısıyor birde switch bunda tusa basıyorsun diger pcde aktif oluyor klavye mouse copy paste calısmıyor
  6. corez

İncehesaptan aldığım pc donmaya başladı

Benimde eskiden boyle basimdan bir olay gecmisti ayni sizin gibi hazir sistem aldim , ssd , psu , ram kotu markaydi tek tek test edip sorunu bulduktan sonra gittim baska markanin urununu almistim bende psu sorun yaratmisti
  7. corez

Pc fanı ses çıkartıyor

be quiet fan var al omurluk kullan
  8. corez

RTX 4060 a i i7-7700 işlemci darboğazı

işlemcini degiş hocam cok düsük kalmıs işlemcin
  9. corez

Itopya dan Monitör alınır mı?

evet ben oyle aldim
  10. corez

mediamarktan alırken ben actırıp öyle almıstım itopyadaki indirime cok güvenme belki degişmiş iade ürün olabilir
  11. corez

monitorler bence görülerek alınır ölü piksel cıkarsa cok kötü
  12. corez

BİLGİSAYAR KASASINDAN ELEKTRİK SESİ?

bende bütün fanlar be quietin fan sesi yok bu elektrik sesi var bendede
  13. corez

Eski xeon sunucu bilgisayarı alınır mı ?

intel xeon gold serisi kullanıyorum sunucu işlemcileri bu sizin istediginiz performansı vermez
  14. corez

ARCTIC LF II 360 pompadan değişik sesler geliyor ve ısı sorunu

dizel araba misali :D
  15. corez

sıvı sogutuculara bir sıcak bakamıyorum o yükte pompa sesi , fan sesi nasılda insanlar rahat ediyor bazen kendime ben mi sesi cok takıyorum acaba diyorum . phantom sprit diye kule tipi aldım bu bile sesli geldi bana be quiet dark pro 4 ün yanında
  16. corez

evet bendede 7/24 bot calısıyor i9 14900kf icin bahsedeyim tam gücte calıstırdıgımde 5 10 dk sonra gücten düsme oluyor kule tipinde sıvı sogutucuda durmaksızın devam 360 lıkla 1 saat denedim gücten düsmeler yaşamadı 360lık bu sogutucuda indirimdeyken almıstım ama söktüm tam yüke gelince pompa...
  17. corez

niye puan yarısımı yaptırıyoruz bilgisayarlara :D zaten saglam kule tipi 100 derecede 360lık sıvı sogutucuyla eş deger cıkartıyor cok yüklü render gibi uzun işlem yapılıyorsa gücten düsüyor
  18. corez

hocam söyle anlatayım Ortam klimalı devamlı 23 dereceye ayarlı vaziyetbende 3 pc 7/24 calısıyor i9-13900K rock pro 4 ortalama %80 gücte 80 85 arsı %100 e geldiginde direk 95 ile 100 arası i9-10900K rock pro 4 ortalama %95 gücte 75 ile 90 arası i9 14900kf %85 gücte 80 ile 90 arası 3ündede be...
  19. corez

bende 360 lık sıvı sogutucu yerine dark rock pro 4 kullanıyorum pompa sesleri olması normal , sese takıntı etme benim gibi
  20. corez

Lolde istediğim performansı alamıyorum

300 400 TL'ye bitane fan alırsın orta kalitede :D
Top Bottom