Arama sonuçları: *

1. M

Çözüldü✓ Windows 11 Güncelleme Sonrasında Siyah Ekran Sorunu

Siyah ekran sorununu güvenli modda başlatarak çözdüm, siyah ekranda güvenli modda başlatabilmek için; -Bilgisayarı kapatın, -Bilgisayarı açın ve Windows logosunu gördüğünüzde bilgisayarı açma/kapatma tuşuna basılı tutup kapatın ve bu işlemi 3 kez tekrar edin -Yeterli tekrardan sonra bilgisayar...
  2. M

Çözüldü✓ Windows 11 Güncelleme Sonrasında Siyah Ekran Sorunu

Windows'un Windows 11'e geçin diye önüme sürekli güncellemeyi getirmesinden bıkıp geçeyim artık dedim ve güncelleme sonrasında siyah ekranda kaldı bilgisayar. Şuan bilgisayarı açtığımda bir tek ekrana fare geliyor şifreyi girip masaüstüne gelebiliyorum ama her şey siyah ekran ne görev...
  3. M

Pc Wi-Fi Görmüyor(0x800c0006 Hata Kodu)

Dün pc ye güncelleme gelmiş kapanırken yapmış, sabah açınca hiçbir interneti görmüyor. Tp Link TL-WN821N adaptör kullanıyorum sürücüleri güncel, sorun giderici hiçbir şey bulamadı, dün yüklenen güncelleştirmeyi de kaldırdım yine de olmadı. İnternetten bakındım Net Framework hata kodu diye...
  4. M

Flash Bellek Gözükmüyor

gözüküyor
  5. M

Flash Bellek Gözükmüyor

Flash bellek ile pc ye format attım sonra da biçimlendirecektim içindeki dosyaları geri atmak için ama flash bellek ekte olduğu gibi gözüküyor çözümü nedir?
Top Bottom