Arama sonuçları: *

1. M

Oyun oynarken 1 saat sonra pc kapanıyor kasa fanları ve işlemci fanı çalışıyor

Acaba kapanma sorunu ssd den olabilirmi ssd yi iptal edip harddisk kullanmaya başladım 1 2 saattir hiç bir sorun yaşamadım sadece kafama takılan sorular egerki sorun Ssd ise neden bilgisayar kapanınca fanlar çalışıyor ve neden kapanırken mavi ekran hatası vermiyor
  2. M

Sıfır PSU aldım oda aynı güç yetmiyor desek 650w PSU 80 plus
  3. M

Program içerisinde mi yoksa masaustunde mi Alt+R yapacağım anlayamadım iki türlü de herhangi bir şey açılmadı.
  4. M

Wattman nedir tam bilmiyorum ama islemcinin aldığı voltaj dan mi bahsediyorsunuz benimde aklıma o geliyor. Nasıl anlaşılır peki
  5. M

Evet güncelleme yaptım şuan son sürüm bios güncellemesi pilini de çıkarıp taktım
  6. M

Merhaba 2 Hafta kadar önce parça parça bir sistem topladım B550m s2h Ryzen 3400G Xpg 2x8 3000 Mhz Ram Sharkoon Shp V2 650W 80 Bronz Lexar 120Gb Data SSd ve 1 Tb Harddisk Sİstem Kuruldugundan beri Ağır bir oyuna girdiğimde Ortalama 30 Fps Aldığım bir oyun. Yarım saat yada 1 saat sonra ekran...
Top Bottom