Arama sonuçları: *

1. M

İndirme Hızlandırma

Görüntü olarak yapabilir sanırım. Ama aynı süre olacak neden yapsın ki :) Belki içini rahatlatır bakar saniyede 4 gb iniyor
  2. M

SİSTEM TOPLARKEN YAPILAN HATALAR VE GENEL BİLGİLENDİRME

Hepsiburada İtopya İncehesaptan alınmayacak ise nerden alacak insanlar? Tamamen hatalı yazılarda mevcut yeterince araştırılmamış sağlam bir rehber olmadığını düşünüyorum. 1591604039 Prism olmaması çözüldü isteyenlere verildi. Sistemler hatalıydı fakat bunun tek sorumlusu parçaları seçen kişi...
  3. M

Ekran kartını dik koymak

Artıları görünüm, eksileri az performans kaybı ile sıcaklık artması.
  4. M

0.6 Upload ile 30 dakikalık videolar ne kadar zamanda iner?

Render alıp boyut küçültmeni gerekirse 720p render almanı tavsiye ederim. 5.8 gb lık videomu 720p render ile 1.51 gb a kadar düşürdüm.
  5. M

izoly n13xf fps sorunu

Turbox ve izoly özellikle uzak durulması gereken firmalar. İ5 İ7 etiketi altında asırlık işlemcileri kitliyorlar. Anakart desen kim üretmiş belli değil. Ekran kartları Allaha emanet. Boşuna para vermeyin b450 ile apu sistem kurun yavaş yavaş geliştirin.
  6. M

gta 5 47 gb kaldı 189 gb int bitirirmi?

Kotayı neden bitirsin yaptığınız indirme 47 gb olmayacak mı?
  7. M

El Capitan aldım, almaz olaydım. ( Hata kodu: atikmpag.sys )

Öncelikle yardımın için teşekkürler. Sorunlar bende de mevcut. Ssd ilk aldığımda olması gereken değerler verirken %50 doluluk (doluluk fark etmeksizin) hızı çok düşüyor. O kadar düşüyor ki hdd hızlarından az. Mail attığımda göndermemi ve teknik ekibin inceleyeceğini söylediler fakat online...
  8. M

Çözemediğim sorun. Lütfen yardım.

Nihai performansta da deneyebilirsin
  9. M

Şahsen yine de ddu ile kaldırıp güncel driverları yükleyip dener misiniz? Bütün sürümler güncel olsun windows anakart ekran kartı. Olmaz ise benim de maalesef başka fikrim kalmıyor Darboğaz düşündüm fakat değil. Güç ayalarını kontrol edebilirsin.
  10. M

Sürücülerini kaldırıp yükleme imkanın var ise bir dener misin?
  11. M

Yeni Aldığım Hazır Sistem PC Reset Attıktan Sonra Mavi Ekran Hattası Vermesi DRİVER_POWER_STATE_FAILURE

Yok hocam onu El Capitan ile birlikte Team gx1 Ssd alanlar için yazdım.
  12. M

Yeni Aldığım Hazır Sistem PC Reset Attıktan Sonra Mavi Ekran Hattası Vermesi DRİVER_POWER_STATE_FAILURE

Aynen belirli bir kapasite dolduğunda çok düşüyor. Şahsi fikrim yeni depolama alana kadar 300 350 gb maks doldurup kullan.
  13. M

Eğer İstanbul içinde oturuyorsan Götürüp getirmeyi kendin yapma şartı ile elden verebilirsin. Böylece kargo zamanı ve riski araya girmez.
  14. M

Aslında sorun yaşayanların büyük kısmı 5600 xt ile yaşıyor. Sen ekran kartını da değiştirmişsin. Aslında sorun olmaması gerekiyor. Tavsiyem tamamen baştan elle kurman. Sorun çözülmesi gerekir eğer olmaz ise servise gönder istersen.
  15. M

Ekran kartı sürümün 20.2.2 olsun 4.2 ye güncelleme. Fan hızlarını azda olsa arttır. Olmadı tamamen format atıp yeniden kendi elinle kur her şeyi. 1590544401 Bende kullanıyorum. Hata aldım bende türlü türlü. Şimdi çözdüm gibi bayadır stabil kullanıyorum. Hem işlemcide ısınma sorunu hem ekran...
  16. M

El Capitan takılıp res atma sorunu

Ekran kartı kendini kitliyor olabilir. Tamamen formatlayıp her şeyi elle kurabilir misin.
Top Bottom