Arama sonuçları: *

1. N

Bilgisayarıma virüs girip girmediğini nasıl anlarım?

Kaspersky ve Malwarebytes.
  2. N

Ekrana görüntü gelmiyor

Dostum kasaya gelen elektriği kesip 1 dakika kadar açma düğmesine basılı tutup sonra açmaya dener misin
  3. N

Bilgisayar açıkken birdenbire yeşil ekran verip donuyor

Futmark adlı programı indirin en az yarım saat ultra ayarlarda teste sokun ve değerleri gözlemleyin eğer test aşamasında sorun çıkarsa sorun ekran kartındadır. 1593216359 furmark yanlış yazmışım
  4. N

FPS düşüklüğü sorunu

Oyunda optimizasyon sorunları var gta v te full ayarlarda 125 fps alırken valorantta en düşük ayarlarda senin kadar fps alıyorum :D
  5. N

FPS düşüklüğü sorunu

Öncelikle şuanda valorant oyununda optimizasyon sorunları var bende yaşıyorum. Ekran kartı driverini güncelledikten sonra önceden yaptığın ayarlar varsayılana dönmüştür birde onları kontrol et.
  6. N

Yayın izlerken oyunlarda takılma oluyor

aynı sorun bendede valorantta oluyordu yeni disk aldım gıcır gıcır
  7. N

Hdmi kablo çıkarma

Dostum pc çalışırken kablo vs takma bunlar sıkıntılı işler kapat tak ve aç :))
  8. N

zula oynadıkdan sonra ekran gidiyor

O oyuna para yatıranların genelinin bilgisayarı çöp adamlar sistem dizmiyor oyuna yatırıyor parayı bağımlılık :D
  9. N

Abi ne bekliyorsun ki milli değerler üzerinden prim yapıp para bastığın bir oyun işte oyunu gram desteklemiyorum eğer böyle oyunlar çıkıcaksa mümkünse türkler oyun bile çıkarmasın nasıl bir algıdır bu oyundan elbetki para kazanacaksın max 30 bin oyunculu serverlarının nesini karşılayamıyorsun ki...
  10. N

Zula sistem gereksinimleri çok düşük bir oyun bunu yapması şaşırtıcı
  11. N

DA Sistem çok düşük fps

Sorun düzelmediyse uzaktan yardımcı olabilirim.
Top Bottom