Arama sonuçları: *

1. O

Sistem hatası alıyorum PC resetleniyor

Gpu sorunlu duruyor hocam , iade veya değişim yapın bence.
  2. O

rx 6600 adrenalin ayarları

Aynı kart var hocam tn panelden IPS geçtim böyle bir aydınlanma yok... Birde 60 dan 180hz ye geçtim off gözlerim bayram etti. Senin soruna gelicek olursak adrenalin ayarlarında custom rgb yeri var, tn panelde olsa belki biraz contrast falan verip renkleri canlı yapabilirsin.
  3. O

Dp kablosu çıkmadı öneri?

Merhaba yeni monitör aldım Gigabyte g24f2 modeli. Fakat içinden DP çıkmadı şuanda Max 144hz alabiliyorum. Cihaz 165-180hz de destekliyor. Önereceğiniz sağlam 1080p240hz destekli bir DP kablosu var mı ? Bütçe 100-200max
  4. O

Bilgisayar çalışıyor ama görüntü gelmiyor

Eğer biosun f63 sürümü değilse ryzen 3 üstü görüntü vermez. Ya anakarti alırken satıcıdan update etmesini istiyrcrksin yada benim gibi eski bir ryzen işlemciyi takip update edip sonrasında ryzen 3 ve üstü işlemcileri takabilirsin
  5. O

Pc Aldıktan Sonra Yapılması Gereken Tüm İşlemler Nelerdir?

Bu kişiden kişiye değişiyor ama en önemlisi donanım testlerini yap özellike CPU gpu ve ramleri sonrasında diğer bileşenleri test edip bir sorun olup olmadığına bak. Windowsu yüksek performans moduna alıp arka plan uygulamaları kapatilabilir. Debloater diye bir şey var araştırıp ona da...
  6. O

DA-FORUM Sistem Valorantta Sürekli Çöküyor

Abi cahillik ile ne alakası var yazdığım şeyi bı düzgün oku ondan sonra yaz, dud ile uğraşmadım diyorum, ugrasmamamin nedeni ise eski PC den kalma Windows demişim. Böyle yazdım çünkü belki o arkadaş senin dediğin gibi dud ile uğraşıp sonuca varabilirdi. Başımdan geçeni anlatıp ulaştığım sonucu...
  7. O

DA-FORUM Sistem Valorantta Sürekli Çöküyor

Sorun kartta değil kurulu olan Windows veya sürücü de, aynı sorunu bende yaşadım hatta farklı oyunlarda atıyorum sea of thieves, phasma, devour, dayz hatta ve hatta unreal engine blender gibi şeylerde başıma geliyordu. Dud ile silip tekrar kurmak ile uğraşmadım çünkü yüklü Windows eski pcden...
  8. O

R5 3600 RX6600 Darboğaz mı Fiziksel bir sorun mudur ?

Merhaba yeni bir sistem dizdim fakat monitörüm ağrızalandı, yedek monitörum de 900p max veriyor. sorunum şu bazı duşuk seviyeli oyunlarda mini saniyelik droplar giriyor. örneğin lol de ultraya alsam bile mini saniyelik droplar giriyor fakat metro exodus, ghost recon breakpoint, apex legends...
  9. O

Yenı pc kulaklık görmüyor.

Merhaba yeni pcmi sonunda topladım fakat tek sorunum kulaklıgım çalışmıyor. kulaklığımın ışıkları yanıyor fakat algılanmıyor. hem wındows ses denetım masasında hemde kulaklığın kendı programında gorunmuyor. realtekın şu linkteki versiyonunu kurdum fakat durum hala aynı, var mı fıkrı olan ...
  10. O

Ethernet çalışmıyor lütfen yardım

3 farklı kablo denedik dizüstü ve masaüstü pclerimde çalışıyor ama bunda calismiyor
  11. O

Güncellenmiyor hata veriyor, son sürüm zaten yüklü diyor
  12. O

Ethernet Kablosu Gözükmüyor

Otomatik guncellestir diyorum fakat hata veriyor tekrardan. 1586861884 Bazen algılıyor o zamanda klavye mouse gidiyor
  13. O

yani ne yapmam lazım anlamıyorum en güncel driverı denedim ama yine olmuyor lanet şey. Asus P7H55MLX
  14. O

bi kaç tane win updateleri var onları yükleyip deneyeceğim 1586719299 olmadı dostm ya
  15. O

yanımda dizüstü pc var dediğini buradan yapabilirim. Asus P7H55-MLX anakart
  16. O

evet bilgisayar yeni alındı windows yeni kuruldu
  17. O

sorun hala devam ediyor taktıgımda ışık yanıyor fakat internet gelmiyor, çıkardıgımda hiçbir şey olmuyor
  18. O

3 ayrı kablo denedim ışık yanıyor
  19. O

güncel diyor zaten dostum olmuyor
  20. O

kasada ışık yanıyor ama windowsa yansımıyor yardımcı olur musunuz ?
Top Bottom