Arama sonuçları: *

1. reisas987

Sistem Depolama Kullanılan Alan Sorunu

Selam beyler, dün baktığımda windowsun kurulu olduğu c diski 82 gb yer kaplıyordu bugün bilgisayarı açtım baktım 105 gb yer kaplıyordu c ye herhangi bir uygulama kurmadım. Windirstat uygulamasından baktığımda 69.6 kullanıldığını görüyorum bilgisayarımdan baktığımda ise 99.7 içine girip...
  2. reisas987

Montajı yaptım bilgisayar açılmıyor

hayır onu demiyorum prize taktığınız soket varya bi ucu prize bir ucu psuya bağlanıyor tam oturmayınca bazen güç kesiyor ondan dolayı dedim ama kontrol ettiyseniz sorun yok.
  3. reisas987

Montajı yaptım bilgisayar açılmıyor

saçma olacak ama bazen psunun soketi pcye tam girmiyor onu kontrol edebilirsin.
  4. reisas987

Çözüldü✓ yaşadığım darboğaz mı ?

Cevap için teşekkür ederim zaten ilerleyen zamanlarda işlemciyi de yükselteceğim yükselttiğimde sorun ortadan kalkar değil mi 5500 düşünüyorum 1669567621 İşlemciyi zaten değiştireceğim anakartı yükseltmek çok gereksiz b350 ile 450 arasında sadece ram kapasitesi ve frekansı fazla birisi 64gb...
  5. reisas987

Dar boğazın olacağını bende biliyordum fakat bu kadar olacağını tahmin etmemiştim teşekkür ederim peki işlemciyi değiştirdiğimde kesilir sorun değil mi ? 1669567209 Sisteme herhangi bir zararı yok darboğazın üstadım
  6. reisas987

B350m-a anakart 2x8gb 3200mhz ram Ryzen 5 1400 Rx 6600 ekran kartım var yeni aldım fakat alttaki görselde dikkat ederseniz işlemciden dolayı mı darboğaz yaşıyorum işlemciyi ilerleyen zamanlarda değiştireceğim sorun sadece işlemciden dolayımı yardım ederseniz sevinirim
Top Bottom