Arama sonuçları: *

1. R

Bilgisayarim hakkinda bilgi

tek tek tak çalıştır dene
  2. R

Bilgisayarim hakkinda bilgi

anakart üzerinden ram frekansını yükseltebilirsin xmp bölümünden ramların uyumsuzluğu olabilir onları kontrol et
  3. R

Realtek Audio ses gelmeme sorunu

Eğer format atmadıysanız sesin olduğu zamana sistem geri yükleme yapın attığını fotoda ses olarak monitör gözüküyor oradan hoparlörler gözüküyorsa etkin değilse etkinleştirin
  4. R

Masaüstü bilgisayarımın parçalarını söktüm ve birlestiremiyorum

resimden gördüğüm o benim 5 pinli giriş sanırım resimde gösterdiğin erkek pin dişi 5 pini bul bir birine tak
  5. R

kankam resim net değil ama anladığım yada bildiğim 5 pinli soket fanlarındı diye biliyorum yanlış bilmiyorsam anakartta takacak yer yok onu kabloları bir birine bağlantı kablosu güç alması için
  6. R

resim atarsın hangi kablo nereye bağlanacak yardımcı oluruz
  7. R

Lan bağlantısını görmüyor

bildiğim öyle benim başımada gelmiştü çünkü öyle halletmiştim :) rica ederim
  8. R

şöyle yapabilirsin interneti olan bir pc yada arkadaşın olur net cafe vsvs. flaşa yüklersin yada cd alırsın tam driverları yüklü olan tekrar yaparsın net olmadan kurarsın açıldığında net bağlantın olacaktır genelde bu sorun o yüzden oluyor forman driverında lan driverı olmmadığı için...
  9. R

kardeşim format içeriğinde büyük ihtimalle lan driverları yoktur tam sürüm tekrar yükle sorun düzelecektir.
Top Bottom