Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ sapphire amd radeon rx6700 ekran kartım hata veriyor

tamamdır her şey için çok teşekkür ederim okadar zahmet verdiniz gerçekten sağ olun🤝
  2. S

evet varsayılanda dediğin gibi directX 11 di 10 yapınca düzeldi teşekkür ederim sağol diğer sorun içinde geriye birtek en baştan formatlamak kaldı sanırım en iyi öyle olcak
  3. S

devam etti malesef biraz daha dikkatli baktım kaplamaların rengi beyaz olup yanıp yanıp sönüyor acaba işlemci görüntüyü işleyemiyor gibi bişeymi oluyorki bide yeni aklıma geldi youtube dan birinden görüp yapmıştım sistem yapılandırması önyüklemeden işlemci sayısını arttırıyordu o ayarı açtım ve...
  4. S

bu oyuna özel umarım başka bişeyde yapmaz şunuda demek isterim gta5 de grafikleri gerçek manada yükseltince ekranda kırılma gibi şeyler oluyo kayma değilde yırtık gibi ve yırtıklar genelde kırmızı yeşil renkte vsync açık bu bilgiyide veriyim dedim anlık yanıyo sönüyo ekranda kalmıyo
  5. S

olmadı , bu arada power ı seçmeden test yapınca cpu 80 i gördü en fazla ama power yapınca yine suyu kaynatıyo
  6. S

yine aynı hatayı verdi işlemcimmi arızalandı acaba ya
  7. S

xmp açık şimdi girmeyi deniyorum
  8. S

dediklerinin ayynısını dediğiniz gibi yaptım power testinide sorunsuz bitirdi herhangi bir hata olumsuzluk vermedi ama cpu 95 dereceye yükseldi normalmi oda ısındı resmen :) :) şimdi olmuş olmasımı lazım deniyimmi oyumu çalıştırmayı yapmam gereken bir şey kaldımı
  9. S

işlemci: AMD ryzen 5 5500 , ekran kartı: sapphire radeon rx 6700 , anakart: gıgabyte a520m k1.0 v2 ud , ram: gskill (2x8) ripjawsV ddr4 3200mhz cl16 1.35v , ssd: samsung 1tb 980 nvme m2 , psu: power boost pb-p301b 650w 80 plus , monitör: samsung LS27C310EAUXUF 75hz şunu ekleyim bu ilk başta...
  10. S

amd sisteminizde bir sürücünün zaman aşımına uğradığını tespit etti diye hata veriyor bu hatayı sadece f1 23 oyununda alıyorum driver ları yeniledim kendi sitesinden olmadı windowsu sıfırladım olmadı lütfen bu işin okulunu okumuş kendinden emin bilir kişi bir arkadaşım yardımcı olsun bu sorun...
Top Bottom