Arama sonuçları: *

1. samet fidan

Virüs amaçlı programlar

direkt kendi sitesinden al 240 tl yanında bişeyler daha veriyor hem vpn flan da var
  2. samet fidan

Mavi Ekran Toshiba Canvio Basics 1 TB HDTB410EK3AA hdd kafayı yedi yardım

adımların hepsini denedim fakat bir işe yaramadı usb ile hdd yi takında hdd ile ilgili işlemler çalışmıyor 1708765649 birtek şu programda içindeki bilgileri görebiliyorum tek tek bakabiliyorum fakat ne biçimlendirme yaptırıyor ne de silmeme izin veriyor aynı şekil bu programda da işlem yapmaya...
  3. samet fidan

bu şekilde doğru mu ? enter yaptıgımda sonuç alamadım
  4. samet fidan

bu şekilde mi işlem olması lazım pek bilmiyorum
  5. samet fidan

WİN + X YAPINCA Komut İstemi yönetici SEÇENEĞİ ÇIKMADI
  6. samet fidan

3,4 yıllık fakat ilk geldigi gun kullanmıştım sonrasında 3-4 defa daha ve hep kutusunda kalmıştır temiz bir kullanım yani 1708726221 maalesef bu uygulamada işe yaramıyor ilk önce uygulamayı açıp sonra hdd yi takıyorum çünkü ilk önce hdd takınca hiç açılmıyor
  7. samet fidan

ARKADAŞLAR SELAM HARİCİ HDD TAKINCA PC KASIYOR BİLGİSAYARIM BÖLÜMÜNDEN AÇMAYA ÇALIŞIYORUM FAKAT DONUP KALIYOR İŞLEM YAPTIRMIYOR BİRSÜRÜ PROGRAM DENEDİM FAKAT PROGRAMLAR BİLE HDD İLE ALAKALI İŞLEM YAPINCA DONUYOR HDD DAHA ÖNCE HİÇ DÜŞMEDİ HEP KUTUSUNDA SABİT DURUYORDU VE 5-6 DEFA KULLANILDI...
  8. samet fidan

Masaüstü çöküyor hdd takınca yardım

arkadaslar hdd yi takınca PC masaüstü çöküyor kullanılmıyor içinde fotoğraflarım flan vardı acil yardım gerekli virüs olabilir mi daha önce kendi leptobum ile kullanmıştım
Top Bottom