Arama sonuçları: *

1. S

DÜŞÜK GPU KULLANIMI SORUNU

+
  2. S

DÜŞÜK GPU KULLANIMI SORUNU

Oyunlarda ekran kartı kullanımı en fazla %20 25 arası oluyor. Sorunu çözemedim. Eskiden rahatça oynadığım oyunları fps droptan oynayamaz hale geldim. İşletim sistemim: İşlemci: AMD A8 5600K 3.6 GHZ Ekran kartı: NVIDIA 1050 TI RAM: Hyperx 2*4 8 GB RAM. Depolama: Kingston 120 GB SSD. Anakart: ASUS...
  3. S

GPU VE CPU'NUN PERFORMANSI DÜŞTÜ

Uzun zaman sorunsuz kullanmıştım ama ben
  4. S

GPU VE CPU'NUN PERFORMANSI DÜŞTÜ

1050 Ti ekran kartı ve amd a8 5600k 3.6 ghz işlemci kullanıyorum. Uzun zamandır sorunsuz kullanırken şuan işlemcim oyunda 1.3 ghz da ve ekran kartı kullanımı en fazla %18 (çok düşük neredeyse hiç yok gibi) . Haliyle oyunlarda sorun yaşamaya başladım. Yardımcı olursanız sevinirim. Değerler oyuna...
  5. S

NO VIDEO INPUT

hdmi donusturucu kullaniyorum ekran kartina takmak için. onboarddan almam icin anakarta takmam gerekiyor sanirsam? onu da yaptim olmadi sadece no video input yaziyor baska bi sey demiyor. 1587124627 hdmi donusturucu kullaniyorum ekran kartina takmak için. onboarddan almam icin anakarta takmam...
  6. S

NO VIDEO INPUT

Dün oyun oynarken aniden monitorumden goruntu gitti entering sleeping mode yazdi ve ardindan "no video input" yazdı ve oyle kaldi. daha sonra görüntü gelmedi. bilgisayarı kapadım açtım bir sey değişmedi hic goruntu gelmiyor. Denediklerim: 1- Ramleri sokup taktim. yerlerini degistirdim...
Top Bottom