Arama sonuçları: *

1. servet95

Kasadan ince-tiz bir ses geliyor sorun yaratır mı?

İncelsen iyi olur.;
  2. servet95

bad sectorlü hdd yi 2.disk olarak kullansam sisteme zararı olur mu?

Özel olarak önereceğim bir program bilmiyorum kardeşim. Çünkü bu işlemi hiç uygulamadım. Ancak mümkün olduğunu biliyorum. Büyük ihtimalle o aldığınız harddisk ikincieldi ve bu işlem uygulanarak size satıldı diye tahmin ediyorum. Yoksa kısa sürede Bad sektor olmasına olanak vermiyorum. Bununla...
  3. servet95

bad sectorlü hdd yi 2.disk olarak kullansam sisteme zararı olur mu?

Bad sektörün üzerine veri yazmayı durduran ve sadece sağlam bölümlere veri yazan programlar mevcut. İşlemi uyguladığınızda uzun bir süre sorun yaşamazsınız. Yaşarsanız işlemi yineleyin.
  4. servet95

BİOSTAN SONRA PC BAŞLATILAMIYOR

Format USB'sini yeniden takın. Biostan USB'yi boot edin harddiski tekrar formatlayın. Büyük ihtimal UEFİ dosyaları zarar görmüştür. Bu islem yeniden düzeltecektir.
  5. servet95

bilgisayarıma yüz üzerinden puan verin

herkes %23 felan vermiş ben onları kast ettim. Neyse hocam önemli değil alt tarafı bir post. Kalın sağlıcakla
  6. servet95

Hocam hızlı okuyunca yanlış anlıyorlar heralde ben bir ünlem koyayım düzeltmeyle :ROFLMAO:
  7. servet95

Üstad sen biraz hızlı okumuşsun :ROFLMAO:
  8. servet95

i5 1 nesil kullanmasındansa APU kullansın. Ne kadar uygun bir sistem olduğu parçalarından gayet belli. Neden kızgın emojisi atıyorsunuz anlamış değilim.
  9. servet95

Sen kimsenin lafına bakma. Onlar ne olsa gömmeye yer arıyor. İzoly Turbox alıp kazıklanacağına en mantıklı olanı yapıp bu fiyata dizilebilecek en güzel ve en performanslı sistemi almışsın. Ben %80 veriyorum. Ama %20'yi PSU'dan kırdım. Onu değiştir kardeşim.
  10. servet95

Bilgisayarı açamıyorum

Dostum PSU gitmiş ama kullandığın PSU'nun aşağıdaki sertifikalara sahip olduğunu düşünmüyorum. Korumalar OVP: Yüksek voltaj koruması UVP: Düşük voltaj koruması SCP: Kısa dere koruması OCP: Aşırı akım koruması OPP: Aşırı güç koruması OTP: Yüksek sıcaklık koruması DİKKAT ! UVP koruması olmadığı...
  11. servet95

i7 10700K+RTX 3060 İçin Kaç Watt PSU Gerekir?

https://outervision.com/power-supply-calculator Testi tamamladıktan sonra 100W ila 200 w daha fazla almaya özen gösteriniz.
  12. servet95

Bilgisayarın Çok Fazla Açık Kalması Zararlımı?

Hiç bir sorun olmaz.
  13. servet95

Çift Kanal Ram Takınca Görüntü Gelmiyor

Bende ekran kartını oradan aldım. Bir sorun çıkmadı. Gönderdikten sonra durumu aktarırsın. Dürüst satıcıları severiz.
  14. servet95

Kardeşim hiç zannetmiyorum yardımcı olacaklarını. Göndermeden önce ara. Onlar kabul edip etmeyeceklerini söylerler. Yoksa gönderme.
  15. servet95

Pentium E2180 sisteme usb kurulum yapılabilir mi?

Dene hocam demekki deneyerek öğrenenlerdensin inşallah gönlünce olur. Ne kaybedersin.
  16. servet95

CS go açması imkansız gibi bir şey hocam.
  17. servet95

Hocam valla 64 biti açmaz bile. Bence o kadar sorun etmeyin kurun xp yada pardus diğer bilgisayara geçmeden, kasadan sökmeden önce boot eder biçimlendirir yeni sisteme öyle takarsınız.
  18. servet95

Aynı bilgisayar bendede var kardeşim. Sadece SSD yerine 160 Gb harddisk takılı. Bu arada bu bilgisayara Windows 10 kuramazsınız kurarsanızda tat vermez. Bence Pardus veya Ubuntu yükleyin.Ben ne kullanıyorum deseniz XP sp pack 3 :ROFLMAO:
  19. servet95

Kardeşim benim ram geldi. Aynı Mhz aynı seri no Cruial balistic taktım şuan 16 Gb'a yükselttim bir sorun yok şuan. Senin sorunun çözüldü mü?
  20. servet95

2x8 RAM'i 8GB+8GB olarak alsak ne olur?

Valla Alison satıcıdan aldım. İlk ramide ordan almıştım. Bakalım hayırlısı. İnşallah çalışır. Şu konuda işkillendirdi beni; https://forum.donanimarsivi.com/konu/cift-kanal-ram-takinca-goeruentue-gelmiyor.292868/page-2#post-2891853
Top Bottom