Arama sonuçları: *

1. S

bilgisayarım için hangi güç ayarı daha iyi olur

peki siz bilgisyarın sağlığını performansı düşünerek ne dersiniz nihai mi amd high performance mı
  2. S

bilgisayarım için hangi güç ayarı daha iyi olur

yüksek performansta kullanıyordum normalde fakat dıdıdıtv kanalının fps arttırma videosunu izlerken farkettim bu amd ayarıyla değişmiş bilgisi olan var mı amd ryzen high performance mı kullanmalıyım yüksek performans seçeneğini mi?
  3. S

Yeni bilgisayar aldım fakat istediğim performansı alamıyorum neden.

hocam drvier sil yükle yapmayı ben de biliyorum daha teknik bi ayar ekran kartı mhz veya kullanma yüzdesi değiştirme gibi hani 1598105514 hiç yapasım yok daha önce laptopta yaptım hiç bi şey değişmedi
  4. S

ekran kartı driver'ı yüklü evet kaldırıp tekrar indirmek zor bi işlem değil mi bence sorun ısınmayla alakalı 95 derece oluyor diyorum
  5. S

ilk aldığımda da bu sıralardaydı son zamanlarda 144 ün altına düşmeye başladı
  6. S

SICAKLIKLARIN NORMAL Mİ?

bilader benim 95 oluyor ne kullanuyosun ya soğutma allah aşkına ahahah
  7. S

windows 10 kullanıyorum deneme sürümü
  8. S

experience'dan ve windows aygıt yöneticisinden güncelledim.
  9. S

Beyler yaklaşık 2 ay önce yeni bir bilgisayar aldım baya araştırmıştım fps videolarını falan da izledim gayet iyiydi fakat son zamanlarda neden bilmiyorum beklediğim performansı alamıyorum oyunlardan ve bu oyunlar büyük bile sayılmaz valorant gta mesela (tamam gta büyük) Bilgisayar...
Top Bottom