Arama sonuçları: *

1. spaghettisosu

Darboğaz tam olarak ne demek

İşlemcinin verebileceği potansiyel FPS 100, ekran kartının 1000 ise, o iki parçayı birleştirince 100FPS almış olursun. 900FPS'lik bir kaybın vardır değil mi? Daha güçlü bir işlemcin olsa 1000 FPS alabilirsin, işte bu darboğazdır.
  2. spaghettisosu

İncehesaptan aldığım pc donmaya başladı

PSU yetmediği durumda sistem direkt kendisini kapatır.
  3. spaghettisosu

Sigorta atması sonucu bilgisayara zarar gelir mi?

Açıp göreceksiniz, gelmiş olma ihtimali de var, gelmemiş olma ihtimali de. Güç kaynağınızı da söyleseydiniz daha sağlıklı bir TAHMIN yürütebilirdik. Ama dediğim gibi tahmin olmaktan öteye gidemez bu.
  4. spaghettisosu

RTX 4070 - RYZEN 5 5600 Düşük FPS Sorunu

İşlemci sıcaklığı 56 derece zaten, thermal throttlelık bir olay yok ortada.
  5. spaghettisosu

Darboğaz Olabilir mi ?

Yani aldıysanız hayırlı olsun.
  6. spaghettisosu

Darboğaz Olabilir mi ?

Yapmaz ama aldınız mı sistemi?
  7. spaghettisosu

7500F ve 1030 Darboğaz

Çok fena olur.
  8. spaghettisosu

RTX 4k serisi hakkında

4060 ileride DLSS desteğine muhtaç olacakken 4070Super olmayacak, kısaca bunu söyleyebilirim, uzunca; 2K Yüksek/4K düşük-orta ayarlarda oynayabilme imkanı RT açabilme imkanı DLSS açmadan da yüksek FPS değerlerine ulaşabilme.
  9. spaghettisosu

PSU TEMİZLİĞİ SONRASI BİLGİSAYARIMDA TAKILMALAR OLUYOR

Görüntü kablosunu anakarta takmış olabilir misiniz?
  10. spaghettisosu

Bu PC Adam Olur Mu ?

Ya cevap vermeyeceğim dedim ama bax bizim buralarda bır laf vardır... æzerbaycandan gələrem, gelib səni azariyem de mən en azlndan bəynimi kullanirəm حسنًا ديدي، ديدي، حسنًا، ديدي، ديدي، يا رجل، ما هو الكوع؟ 😡😡 Allah لا تدع مثل هذا الموقف يحدث لك، أشعر بالحزن الشديد. Hæyırli cumEler Neyse çok...
  11. spaghettisosu

Bu PC Adam Olur Mu ?

Bana Türkçe öğren de gel diyen kişiye öğretince bana ''Uf ya adamım ne edebiyatçıymışsın ya uf hıhı hehe'' yapıyor. Boş bir insansın ve tartışmaya değmezsin, bu sistemi 16K'ya satabilirsen bir 16K'da benden. Aklımda DDR5 diye kalmış sistem, değilmiş. O fiyata ne bekliyorsun tam olarak anlamadım...
  12. spaghettisosu

Bu PC Adam Olur Mu ?

Mizah güzelmiş bir daha olmasın lütfen. Ayrıca direkT bir rakam da vermedim, 14.000 ile 16.000 arası dedim. Azerbaycan'da Türkçe eğitimini iyi alıp gel tamam MI?* Doğrusu bu olacaktı, direk değil direkt, da ayrılacak, Azerbaycan'ın A'sı büyük ve ''da'' ayrılacak, birde Türkçe'nin T'si büyük. He...
  13. spaghettisosu

Bu PC Adam Olur Mu ?

Sakin ol dostum biz buna mizah diyoruz :D Batan ben miyim yoksa bu sisteme 16K fiyat biçen sen mi acaba?
  14. spaghettisosu

Bu PC Adam Olur Mu ?

okuduğunu anlama desen yok, bir şey bilmeden konuşmak var.
  15. spaghettisosu

Bu PC Adam Olur Mu ?

13.000'in 7K üstü kaç oluyor hemen hesaplayalım! 13.000 tane elmamız var, bir arkadaşımız bize 7.000 tane daha elma verdi, elimizde toplam 20.000 elma oldu. PCH ve incehesap gaming gecesinde 4060'lı bir sistemi kaç manata çıkartmıştı? 18.999.
  16. spaghettisosu

Bu PC Adam Olur Mu ?

Ederi o değil, 7k üstüne sıfır 4060 ddr5 sistemler bile bulunabiliyor beklersen, bizim bahsettiğimiz 10400F, 2060 ve 2.el. O kadar hayatta etmez.
  17. spaghettisosu

Bu PC Adam Olur Mu ?

7-8k eder.
  18. spaghettisosu

düşük fps problemi..

Görüntü kablosunu anakarta takmış olabilir misiniz?
  19. spaghettisosu

ryzen 5 pro 3400g gtx 1080 darboğaz yaparmı

Oyun açıkkenki sıcaklıklara bakabilir misiniz? Bilemiyorum bir virüs taraması yapın, malwarebytes öneririm.
  20. spaghettisosu

ryzen 5 pro 3400g gtx 1080 darboğaz yaparmı

Hayır. Harddisk mi kullanıyorsunuz? En son ne zaman formatladınız? İşlemci sıcaklıklarınız ne durumda?
Top Bottom