Arama sonuçları: *

1. T

PC Yük altında reset atıyor (kernel power 41 (63)

yukarıda yazdım markası modelini her şeyi. arkadaşımın 0 aldığı psu da denedim 80+ gold 750w xpg kablolarda herhangi bir sıkıntı yok. tüm kablolar yerinde ve düzgün oturmuş biçimde
  2. T

bir şey fark etmedi 1709902453 teşekkür ederim. direkt prize taktım ve 2 farklı kablo ile denedim fakat aynı hala..
  3. T

sistemi yazmayı unutmuşum kusura bakmayın. r5 5600 msi 6700xt msi b550m pro vdh 32gb ram corsair 3200 mhz high power super gd 750w 80+ gold
  4. T

evet akım korumalı priz kullanıyorum
  5. T

Herkese merhaba. Bilgisayarım ile oyuna girdiğimde sürekli restart yiyorum. Farklı PSU ile de denedim RAM'leri de temizledim W11'den Windows 10'a da düşürdüm fakat sorunu bir türlü çözemedim. sürüclerim güncel, memtest yaptım, ramleri tek tek denedim. sıcaklıklar gayet normal (yük altında max55...
  6. T

Varsayılan ağ geçidi kullanılamıyor hatasını bir türlü çözemiyorum.

birkaç haftadır bu sorundan muzdaribim denediğim her yol; dhcp ayarlarını değiştirme, farklı bir ipden bağlanma, cmd açıp 'ipconfig /release-/renew-/flushdns' , sürücüyü kaldırıp tekrar yükleme vsvs neredeyse internette gördüğüm her çözüm olabilecek şeyi yaptım. başka fikirleri olan var mıdır...
Top Bottom