Arama sonuçları: *

1. T

Pc ayağa kalkıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor

Onu yapmaya korkarım işte kaşla göz arası bi tane rami çalışmıyo deyip alırsa içim yanar teker teker götürücem 😅ekran kartı PSU bozuk değillerse sonra anakartı götürürüm en son ramleri götürürüm kasa da ağır büyük eskiden kalma götürmem zor olur gideyim geleyim sorun değil benim için hırsızlık...
  2. T

Öyle psu ve ekran kartını alıp götürücem umarım ekran kartında önemli bişey yoktur şuan çok pahalı zamanında bayağı uyguna almıştım teşekkürler
  3. T

Az önce Bios pilini çıkarıp taktım ramlerin ucunu sildim ekran kartının ucunu sildim tekrar denedim Power tuşuna bastım bilgisayar açıldı bu kez klavye mouse geldi ekran yine yok bekledim enter şifre enter yaptım biraz bekleyip discord steam gibi bilgisayar açıldığında otomatik açılan...
  4. T

taşımadım ki abi ekran kartını çıkardım sonra geri takıp olduğu gibi bırakıp şehir değiştirdim geldiğimde böyleydi 1635493472 edit : ekran kartı takma çıkarma psu kabloları takma çıkarma işlemlerini yapmaya devam ediyodum az önce bilgisayarı çalıştırdım bu kez klavye mouse da algılamıyor ne...
  5. T

Ekran kartı çalışıyor fanları dönüyor PCI-E girişinede tam oturuyor 5-6 kezden fazla takıp çıkardım yine olmuyor valla bende anlamadım bir şey
  6. T

10 ay önce topladığım pc 10 aydır sorunsuz çalışıyordu 5 gün önce düzceye okula gideceğim için parçaları çıkartayım zarar gelmesin dedim ekran kartını çıkardım sonra ne olacak fişi çekerim bişey olmaz dedim tekrar taktım öyle bıraktım dün geldim kabloları bağladım bilgisayar açıldı ama monitör...
Top Bottom