Arama sonuçları: *

1. zencimemmet

RYZEN 5 7500F RX 6800 XT DARBOĞAZ YAPARMI?

sağol breman 1724222300 SAĞOLUN
  2. zencimemmet

SAĞOLUN HOCAM
  3. zencimemmet

YAPARMI YAPARSA RX 6800 XT Yİ BELİCEK 6 5 K CİVARI İŞLEMCİ ÖNERİRMİSİNİZ ŞİMDİDEN EYW
  4. zencimemmet

SİSTEMİM UYUŞUYORMU?

sıkıntı yok hocam
  5. zencimemmet

SİSTEMİM UYUŞUYORMU?

xt değil hocam bu
  6. zencimemmet

SİSTEMİM UYUŞUYORMU?

hocam tuf bu normal 1724146747 bu fiyata daha iyisi bu hocam
  7. zencimemmet

SİSTEMİM UYUŞUYORMU?

sa beyler sistemimin parçaları uyuşuyormu mesela ram anakarta uyuyormu ekran kartı kasaya giriyormu darboğaz olurmu gibi gibi ANAKART:Biostar B650MP-E Pro AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart 4.133 İŞLEMCİ:AMD Ryzen 5 7500F Altı Çekirdek 3.7 GHz İşlemci 5.833 SSD:crucial p3 plus 1tb 2.484...
  8. zencimemmet

PARÇALARIM BİRBİRİNE UYUYORMU?

HOCAM MONİTÖRÜ DEĞİŞTİRİCEM ZATEN UYUYORMU BİLGİSAYARIN PARÇALARI ONU SORUCAM
  9. zencimemmet

PARÇALARIM BİRBİRİNE UYUYORMU?

SA BEYLER KENDİME Bİ PC TOPLADIM PARÇALARI BİRBİRİNİ UYUYORMU DİYE SORMAK İSTEDİM MESELA EKRAN KARTI KASAYA SIĞIYORMU RAMİN BİLMEMNESİ ANAKARTA UYUYOMU GİBİ ŞEYLER ÖZELLİKLER↓↓↓↓↓ ANAKART:Biostar B650MP-E Pro AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart 4.133 İŞLEMCİ:AMD Ryzen 5 7500F Altı Çekirdek 3.7 GHz...
  10. zencimemmet

Uygulama Hata Veriyor Monitör Gidip Geliyor

"AMDRSServ.exe - sistem hatası" ve "OpenCL.dll bulunamadı" hataları, genellikle grafik veya ekran kartı ile ilgili bir sorunu işaret eder. Bu tür hatalar monitörde renk sorunlarına da neden olabilir. İşte bu hatayı çözmek için adım adım öneriler: OpenCL.dll Dosyasını Yeniden Yükleyin: Grafik...
Top Bottom