Arama sonuçları: *

1. Furkan²

🎯Zamanında Promosyon İle Aldığımız Ürünler🎯

Bu işin zirvesi Cola Turka topudur.
  2. Furkan²

İNDİRİM HASTASI ÜYEMİZE UFAK BİR HEDİYE 🔥

Gerçekten forumda ki arkadaşlara faydası çok olmuştur. İndirim sever üye simgesini yanına bir de Beton Yetmez Simgesi verilmeli :)
  3. Furkan²

Ana Konu HAZİRAN AYINDA İNDİRİM GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLER?🔥

ViewSonic`in 2K 165Hz Curved Monitörü, Razer Blackwidow v3 ve oyuncu Koltuğu.
  4. Furkan²

MART Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

Lian li Galahad Aio 360, Cooler Master ML360/R, Arctic Liquid Freezer II ARgb.
  5. Furkan²

İncelememi İstediğiniz Ürünler Neler?

Birde Vetroo Çünkü kütük gibi klavye, bildiğin odun. Ben aldım ertesi gün iade ettim.
  6. Furkan²

Pwm Fan'ların karşılaştırma videosu olabilir. Mesela sadece Corsair'de bile onlarca model var. ML, LL, SP, QL gibi. Bunlarla beraber diğer markaların - Thermaltake, Lian Li, Coolermaster, Noctua, Idcooling vs- fanlarını karşılaştırabilirsin. Aynı şekilde sıvı soğutma karşılaştırma videosu da...
  7. Furkan²

Olabilir bu, mantıklı öneri. Kötü ürün, incelerken alınmaması gerektiğini insanlar öğrenmiş olur.
  8. Furkan²

Aralık Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünleri Model Belirterek Yazın🔥

360mm sıvı soğutucu, RTX ekran kartları ya da RTX'li kasalar, Ryzen 3 1200, Corsair 5000 serisi kasalar, Corsair Rm, Hx, Ax 1000W ve üstü PSU'lar ya da tier A 1000w üstü PSU'lar, f/p m2'ler. İ9 12900K, R9 5950x, X570 anakart. Z690 anakart.
Top Bottom