Arama sonuçları: *

1. H

Uygun ve Güvenilir Ps5 nereden alınır

uğraşma ordan gir sahibindene yurt dışından getirenlerden birinden kapalı kutu olarak al eurisa garantinin pek önemi yok şahsen bozula bilecek cihazlar değil ben aralık 29 da aldım toplam 150 saati geçti oynamam gayet stabil çalışıyor o kadar büyük mebla verme 23-24 gir 2 kollusunu sahibindende...
  2. H

Ps store oyun iade etme

Ben oyun satın aldım deneme sürümünü 5 saat oynadım sonra satın aldım ve vazgeçtim aldıktan sonra 30 dk oynadım oynamadım nasıl iade edicem Ps mail adresi ne
  3. H

Ps5 mi almalıyım Xbox Series X mi?

ps5 al
  4. H

playstation oyun satma

arkadaşlar ben inidirmde aralıkda 3. bin tllik oyun aldım digital sürüm ya ben çouğunu oynamıyorum boşuna aldım ben onları sata bilir veya geri iade yapabilirmiyim
  5. H

PlayStation 5 fiyatları düşermi

dostum bende 3050 sistem ver amd işlemci falan çift ekranım var yani üst düzey denile bilecek kıvamda sistem bende 19 bin tl ye 1 ps5 1216 sürüm 2 kol 1 ps olarak sıfır 19 bine çözdüm 3 binde oyuna verdim inidirimdeyekn testesli oyunlar 22 bin 4 de ss diye vericem hafıza termiyor 26-27 ye...
  6. H

PS5 Slim CFI-2016 Modeli Hakkında Bilgilendirme Ve Önceki Model PS5 FAT CFI-1216 İle Karşılaştırma

yunus merhaba yarın ps5 alıcam sence hangisini almalıyım ?
  7. H

arkadaşlar ps5 alcam lütfen bilgisi olan varsa yardım etsin önemli!!

arkadaşlar şimdi ps5 alıcam yarına hangisi almalayım ps5 son sürümmü yoksa ps5 slimmi inanın çok karasızım slim küçüldü ısınırmı fan sesi problemi hangisi daha iyi olur hiç bilmiyorum lütfen deyaylı bilgi verirmisiniz bana
  8. H

sizce ps5 son sürümmü almalıyım yoksa yeni üretim ps5 slimmi

çok karasızım batumdan alacağım
  9. H

PS5 Alırken Neden Hepsiburada, Trendyol, N11 Gibi Mağazaları Tercih Etmemelisiniz

YUNUS MERHABA sence hangi modeli almalıyım slimmi yoksa düz olan en son sürümmü slimde ısı porblemi olacağını düşünorum
  10. H

bu playstation oyunu paketmi yoksa oyunmu lütfen yardım

Için The Quarry RACCOON CITY EDITION Call Of Duty®: Black Ops Cold War - Cross-Gen Paketi PS4™ & PS5™ Red Dead Redemption 2 Call Of Duty®: Modern Warfare® bu oyunları alayımmı 1.000 tl tutuyor ne diyorsun 1700857510 Için The Quarry RACCOON CITY EDITION Call Of Duty®: Black Ops Cold War -...
  11. H

sence ikinci attığım oyunu almalımıyım 1700857161 sence
  12. H

raccoon 3 oyundan oluşuyor değilmi oyun içi ek paketler değil ve şu oyun nasıl almalımıyım https://www.playstation.com/tr-tr/games/the-quarry/
  13. H

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0102-PPSA03953_00-BHB0000000000002 arkadaşlar bu oyun yoksa oyun içersindeki paket mi yoksa oyunun kendisimi
  14. H

yeni playstation duyuruldu

hocam cuh dan kastınız ne anlamadım bi detay verme şansınız varmı bilgisizim bu konuda
  15. H

bende öyle düşünüyorum küçüldüyse illaki birşeylerden kısmışlardır
  16. H

arkadaşlar 20 gün sonra baküye gidicem ps5 alıcaktım ama yenisi duyuruldu donanım olarak hiç bi fark yokmuş ama kasa olarak fark var sizce nabayım normal ps5 mi alayım eski sürüm yoksa yeni çıkıcak slim versiyonunumu alayım ne bileyim kasa incelince gücü performans düşüklüğü ısı artışı falan...
Top Bottom