Arama sonuçları: *

1. Hayalet Sürücü

PS5 vs Xbox Series X

Asla xboxda game pass var ve daha ucuz diye Xbox alma çünkü içlerinden 5 10 tane adam akıllı oyun var benim üyeliğim 2025e kadar ultimate aldım bitince direk ps5e geçiş yapacağım
  2. Hayalet Sürücü

Televizyonda PS5 Açmak

Dediğimiz özelliğin adı HDMI-CEC bu konsolu başlatırken diğer tüm ekranlarıda otomatikmen başlatabiliyorsun ancak bunun için monitör ve ya TV nin desteklemesi gerek fotoğraftaki gibi Benim xboxım destekliyor ancak TV de özellik olmadığı için kullanamıyorum
  3. Hayalet Sürücü

Televizyonda PS5 Açmak

Televizyonun öyle bir özelliği olması gerek kablo ile alakası yoktur.
  4. Hayalet Sürücü

PlayStation hesabımı ne kadara satabilirim?

Hesabımı satmayı düşünüyorum oyunlara 1000 TL harcadım ve bunları en yüksek fiyata satmak istiyorum sizce ederi ne kadardır? Apex legend 90 level- 1 adet heirloom ve 9. Sezon savaş bileti satın alınmıştır Fortine: magma efendileri paketi satın alınmıştır Satın alınan oyunlar: Gran trismo:Sport...
  5. Hayalet Sürücü

Ps4 fat kasa alacağım. Ancak bir sorum var?

Teşekkür ederim aktaracağım
  6. Hayalet Sürücü

Evet dediğiniz doğru katılıyorum ancak bütçem sadece 1650 tl daha arttıramıyorum ve de oturduğum yerde başka ps4 yok ondan bunu almak zorundayım
  7. Hayalet Sürücü

Daha önce ps4 slim kullandım 3 yıl boyunca hiçbir şekilde temizliğini yapmadım kapağını dahi açmadım sadece altında laptop fanı vardı soğutuyordu sadece bunada aynı şeyi yapacağım yeniden laptop fanı koyacağım ama bu sefer bakımını yapacağım bu model beni birazda olsa korkutuyor sonuçta bende...
  8. Hayalet Sürücü

Aslında alsam daha iyi kullanış biçimi ile alakası var ne kadar temiz kullanırsam sorun yaşamam
  9. Hayalet Sürücü

Aslında şuan kararsız kaldım alsammı almasammı diye baksana forumlarada baktım bazı kişiler artık eski sorunların kalktığını söylüyor
  10. Hayalet Sürücü

Merhabalar ps4 için letgoda birisi ile anlaştım o çok ps4 den anlamıdığını ve kullanmadığı bu yüzden sattığını söylüyor neyse ben adamla 1650 TL'ye anlaştım olursa yarım gidip bakacağım alacağım ama galiba ps4 fat kasa fat kasalarda ısınma sorunu var diyorlar bu doğrumu ? Alır isem ısınma sorunu...
Top Bottom