Arama sonuçları: *

1. MertFM

GTA 6 ve ÖZEL Oyunları için PS5 alınılır mı?

her şey için pc sadece oyun için PS bende pc var ama araya 1 yıl koyarlarsa sırf gta 6 için alacağım ama acele etmiyorum çıkışa yakın alırım
  2. MertFM

🔥Take-Two Interactive Grand Theft Auto VI'nın 2025 Sonbaharında Piyasaya Sürüleceğini Açıkladı🔥

Detroid e benzemiş karakter modelleri bence araç da cypberpunk havası gibi güzel bir şey gelebilir
  3. MertFM

Ps5 mi alayım yoksa PC mi güncelliğim

pc almak daha mantıklı pc 5 de ki oyunlar 1k dan başlıyor artık https://www.itopya.com/dogukan-manco-pakize_h22508
  4. MertFM

🔥Take-Two Interactive Grand Theft Auto VI'nın 2025 Sonbaharında Piyasaya Sürüleceğini Açıkladı🔥

bence de markalar kaza olayına okey olursa hallolur ki artık GTA öyle büyük bir marka haline geldi ki tüm arabalar için özellikle yeniler için reklam bile olur oyunda 150 milyon satan oyun mu var ki istemesinler umarım sesler ve arabalar gerçeğe çok yakın olur
  5. MertFM

aslında gta 5 de gerçek arabalar olcaktı çabuk parçalanıyor diye markalar istememişti yani bence pek dünyasıyla alakası yok gta 5 arabaları kötü gerçeğe göre çok detaysız çoğu sesleri kötü iç tasarım kötü 1664057125 cidden öyle olması lazım sesler falan forza da ki gibi olsa falan 1664057153...
  6. MertFM

adamlar gta 5 den 10 15 milyar dolar kar ettiyse demek ki böyle bir yatırım yapmaktan kaçınmıyorlar çok büyük risk çok büyük para gta 6 duydukça her gün beklentim yükseliyor. Umarım arabalar gerçek markalar olur.
  7. MertFM

neredeyse ülkerin yarısı kadar para harcanmış vay
  8. MertFM

ama yine gta markası arabasında yapılıyor o detaylar yine gerçek araba yok :/
  9. MertFM

tek istediğim gerçek arabalar kullanmaları artık arabaların içi çok detaysız kozmetik tarafında
  10. MertFM

oyun çok iyi çıkacağını düşünüyorum umarım 1000tl den çıkış yapmaz.
  11. MertFM

Ps5 - Rtx 3060 sistem takası kabul etmeli miyim?

sadece ps5 olsa neyse bide üstüne tv mi vercen 3060 a çok saçma ..... sen alıyormuşsun gp gibi sistemi var alınır oynayacaksan ama pc den ps ye geçince bi kaç ay sonra oynayacak oyun kalmayabilir pc çok yönlü karlı bir iş ama zevk meselesi ben yapmazdım
Top Bottom