Arama sonuçları: *

• Users: Alina
  • In Xbox
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Alina

2500 TL 2.el Xbox one x alınır mı?

Buldum , baya bir var ve çoğu 2500 civarı
  2. Alina

Pazarlık olacak zaten 2300 e alabilirsem Güzel olur
  3. Alina

2.el Xbox one x alınır mı? Xbox series s yada x beklenmeden one x alınır mı? One x in series x e çıkan oyunları destekleyeceğini duymuştum hatta üretimi bu yüzden durdurdular diye bir haber okudum sizce 2500 TL nasıl bir fiyat . (PC al diyenler yazmasın PC de alınacak ztn) 1598984351 Başka...
  4. Alina

2.el Xbox one s yada x alınır mı ?

https://progamertr.com/xbox-one-desteg%CC%86i-xbox-series-x-c%CC%A7iktiktan-sonra-da-devam-edecek/ Bu haberde Microsoftun açıklaması var 1598630666 https://www.cnnturk.com/teknoloji/xbox-series-x-icin-geri-sayim-baslamisken-xbox-one-alinir-mi 1598630760 Series x oyunlarını one x te oynatma...
  5. Alina

Benim bahsettiğim one x ikinci el fiyatı 2500 TL olan onumu alayım 1598630229 One x bitmeyecek Xbox destek verecek ve series x ile beraber yürütecek benim gözümde onunda en az 5 yılı var
  6. Alina

Tam olarak ne dediğinizi anlamadım işleri bitecekse niye one s alayımki one x alırım
  7. Alina

Merhaba arkadaşlar, Size sorum şu 2.el Xbox one s yada one x alınır mı? Xbox one x yaklaşık 2500 TL ve series x çıkınca bu konsolda da oyunları oynatabileceğiz tek farkı rtx ve 60fps 4k yerine 30fps 4k olur. Fikirlerinizi bekliyorum kaç yıl götürür bu kutu .
  8. Alina

Xbox series s çıkınca alınır mı?

Xbox series x ten bahsediyorsun herhalde ben o kadar güçlü olduğunu bilmiyordum.
  9. Alina

Xbox series s çıkınca alınır mı?

Merhaba dostlar Xbox series s çıkınca sizce alınır mı? geriye uyumluluk var birsürü oyun olacak ve en az 5 sene beni götürecek diğer seçenek ise ryzen 3 3100 + RX 570 sistem toplamak Sizce hangisini tercih etmeliyim hangisi daha uzun ömürlü olur ?
Top Bottom