Arama sonuçları: *

• Users: YGT56
  • In Xbox
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. YGT56

2.El Xbox series s alınır mı?

yurtdışından getirip satıyorlar eğer alma gibi bir planın varsa al güvenilir yanına birde gamepass çekersin mis
  2. YGT56

microsoft'un önüne geleni alması

ps'deki her oyun güzel değil ve zaten exculusive olmayan AAA oyunlar xbox'a çıkıyor ayrıca kötü exculusive oyunlarda var mesela killzone gibi ve gamepass'in diğer abonelik hizmetlerine farkı tam burda ortaya çıkıyor sen dedin ya kalitesiz olur diye bencede kalitesiz olmalı çünkü bu kadar ucuza...
  3. YGT56

microsoft'un önüne geleni alması

yaklaşık 30 tane bethesda dahil olmak üzere oyun firması ve şimdi de discord eğer iyi exculusive oyunlar çıkarsa xbox'a ps'i koltuğundan edebilir. Ben normalde ps tutan birisiydim fakat bu jenerasyon hem series s hem gamepass sistemiyle xbox'ın yanındayım Lütfen fanboyluğu bir kenara bırakın...
  4. YGT56

Ekran kartı almak yerine Series S almalı mıyım?

hahahha 600tl oyun go prr
  5. YGT56

Ekran kartı almak yerine Series S almalı mıyım?

eğer multimedya işlerini halledebileceğin cs go valorant gibi oyunları oynayabileceğin bir bilgisayarın varsa neden olmasın?
  6. YGT56

pc mi alayım konsol mu?

oyun kodlamaya ve video çekmeye merakım var o zaman pc
  7. YGT56

pc mi alayım konsol mu?

peki 3060 ti 10 yılın sonunda hiç yükseltme yapmadan medium ayarlarda 60fps oynyabilir miyim?
  8. YGT56

pc mi alayım konsol mu?

extra not pc acayip boktan minecraft 30 fps veriyor
  9. YGT56

pc mi alayım konsol mu?

elimde youtube a girebilen bir pc var ve ailem max 10k lık bir cihaz almama izin verdi rtx3060 pc mi yoksa xbox series x mi alayım (7 yıl kullanmam gerekecek medium da olsa 60fps oynun oynatabilmeli)
  10. YGT56

ucuz konsollar!!!1!!1!

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-playstation-5-876227066/detay buda var ve kutulu
  11. YGT56

ucuz konsollar!!!1!!1!

iyide elden teslim ve yurtdışından getirtme ben bilemedim 1604785544 ehehehehehehehehehehehehe bence de
  12. YGT56

ucuz konsollar!!!1!!1!

arkadaşlar sahibinden de https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-xbox-series-s-istanbul-tekirdag-edirne-elden-teslim-875742241/detay böyle bişey buldum bunun gibi 4999 tl ps5 veya 6000 tl ye xbox series x var ve gayet güvenilir dururyorlar bunlar...
  13. YGT56

Xbox Series S alınır mı?

hayır youtube da testleri var 2k da 55fps vermiş 1080 de 70+
Top Bottom