Arama sonuçları: *

1. İ

Sürekli mavi ekran alıyorum

Sfc scannow yaptınızmı?
  2. İ

Modding Bilgisayarıma sızmış olabilirlermi

Şurdan bi kullanıcılara bak bakalım. Ondan sonrada kaspersky ile tam tarama yap.
  3. İ

İstemci var ama bulamıyorum

Hocam maşallah bilgisayarda kaç tane program var one öyle.
  4. İ

Windows 11 Artık Her Bilgisayara Yüklenebilecek

Microsoft' un resmi sistem gereksinimleri sayfasına göre, artık Windows 11 24H2 sürümünden itibaren TPM 2.0, Secure Boot, UEFI ve SSD zorunluluğu kalkacak. Sonunda istediğimiz oldu. Kaynak...
  5. İ

Windows 11 LTSC 24H2 Geldi Meydane

Windows 10 LTSC dualboot destekliyormu? Bliss OS (Android) ile yapmayı düşünüyorum.
  6. İ

Windows 11 LTSC 24H2 Geldi Meydane

Bakalım Windows 10 LTSC kadar iyi hızlı olacakmı?
  7. İ

Office programlarını nerden indirebilirim?

Powerpoint' in Google alternatifi Google Slaytlar Word' ün Google alternatifi Google Docs Excel' in Google alternatifi Google E-tablolar. Mobilseniz uygulamasını indirerek bilgisayarsanız sitesine girerek kullanabilirsiniz
  8. İ

Office programlarını nerden indirebilirim?

Alternatif Google uygulamalarınıda kullanabilirsiniz. Office kadar iyi ve ücretsiz.
  9. İ

windows cihaza macos kurulur mu

6 GB RAM 60 GB hafıza 4 veya 6 işlemci çekirdeği vermeniz yeterli olcaktır. Ama bunu yapmadan önce sanallaştırmayı etkinleştirmeniz lazım.
  10. İ

windows cihaza macos kurulur mu

Sanal makineye Mac OS kurarak bunu yapabilirsin.
  11. İ

Windows 10 güncel mi

Evet 22H2 en güncel Windows 10 sürümüdür.
  12. İ

Windows 11 den 10 geçiyorum sizce mantıklı mı ?

Windows 10' un desteğinin bitmesine 1 yıl kalmışken mantıksız bence.
  13. İ

Windows 10 ltsc çok kasıyor

O bilgisayara Fydeos çok güzel olur aslında. 2 GB Ram' li çok kötü casper tablet bilgisayarda bile akıcı çalışıyor. Chrome Os Flex' in çok benzeri ama Android uygulamaları yüklenebiliyor. Google Play Store dahil.
  14. İ

Xbox game bar kayıt alamıyorum

Konu başlığında da belirttiğim gibi xbox game barda kayıt alamıyorum bu fotoğraftaki gibi gride kalıyor tıklayınca masaüstü ve dosya gezgininde kayıt alınamaz hatası veriyor ama ben tarayıcıdayım bunun çözümü yokmu 1689010207 Çözüldü .
Top Bottom